GÜCÜ ETKİSİNDE
Glaswin

1000 TL para yardımında tarih belli oldu

1000 TL para yardımında tarih belli oldu
ISPARTA
546 Okunma
0
Isparta Düğün Salonları
İTİMAT MOIBİLYA
Bakan Selçuk duyurdu: Bin lira Para yardımında tarih belli oldu
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk ihtiyaç sahibi ailelere yapılacak bin TL'lik nakdi yardımın detaylarını açıkladı. Bakan Selçuk, bin TL'lik desteğin 2 milyon aileye yapılacağını ve mart ayının sonunda başlayacağını vurgularken, yapılacak yardım için vatandaşların herhangi bir yere başvuru yapmasına gerek olmadığını belirtti.

2 MİLYON AİLE YARARLANACAK
Selçuk; “Ekonomik İstikrar Kalkanı Paketi kapsamında; hali hazırda Bakanlığımızın düzenli sosyal yardımlarından faydalanan ihtiyaç sahibi 2 milyon hanenin tamamı 1.000 TL nakdi destekten yararlanacaktır.” dedi.

BAŞVURU YAPMAYA GEREK YOK
Söz konusu destekten yararlanmak için vatandaşların herhangi bir yere başvuru yapmasına gerek olmadığını da belirten Selçuk, ödemelerin Mart ayının sonunda başlayacağı bilgisini verdi.
 
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA DELİNATÖR, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA BOYA MALZEMELERİısparta ekran değişimi cam değişimiISPARTA ucuz mobilyaısparta cocuk kulübüısparta eğlence merkezlerisüpürge toz torbasıISPARTA İÇ GİYİMISPARTA ŞARKÜTERİISPARTA TÜRKER AVM
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR