Glaswin

Hatay'da öğretmen ve öğrencilere kodlama eğitimi

HATAY - Hatay'ın Kırıkhan ilçesinde Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından kente kazandırılan Kırıkhan STEM ve Bilim Merkezinde 4 yılda 16 okuldan 60 öğretmen ile 400 öğrenciye kodlama eğitimi verildi.Eğitimlerle ilgili açıklamada bulunan Teknoloji ve Tas

Hatay'da öğretmen ve öğrencilere kodlama eğitimi
0
Isparta Düğün Salonları
İTİMAT MOIBİLYA

HATAY - Hatay'ın Kırıkhan ilçesinde Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından kente kazandırılan Kırıkhan STEM ve Bilim Merkezinde 4 yılda 16 okuldan 60 öğretmen ile 400 öğrenciye kodlama eğitimi verildi.

Eğitimlerle ilgili açıklamada bulunan Teknoloji ve Tasarım Öğretmeni Metin Güven, merkezde 3 boyutlu yazıcılarla çalışmalar yapıldığını söyledi.

Eğitim alanların kodlama yoluyla çalışmalar yapıp hayallerindeki nesneyi ürettiklerini dile getiren Güven, "Atölyelerde bilgiyi artık üreten, tasarlayan nesiller yetiştirmek gayreti içerisinde çalışmalar yapıyoruz." dedi.

Güven, yaptıkları çalışmalarla 6 defa hibe alma hak kazandıklarını belirtti.


Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
kaya-halISPARTA BOYKES DÖNER SİPARİŞısparta cocuk kulübüisparta pasta malzemeleriısparta eğlence merkezlerisüpürge toz torbasıisparta giyotin cam balkonISPARTA İÇ GİYİMISPARTA ŞARKÜTERİISPARTA DÜĞÜN SALONLARIISPARTA TÜRKER AVM

ÇOK OKUNANLAR