Glaswin

Rektör Çarıkçı: hız kesmeden çalışmaya 2020 yılında da devam edeceğiz

Rektör Çarıkçı: hız kesmeden çalışmaya 2020 yılında da devam edeceğiz
TÜRKİYE 0
Isparta Düğün Salonları
İTİMAT MOIBİLYA
Rektör Çarıkçı’nın Yeni Yıl Mesajı
Yeni yılın ülkemiz, milletimiz, Isparta ve tüm insanlık için barış, sağlık ve huzur getirmesini diliyorum. Bugüne dek SDÜ ailesi olarak yürüttüğümüz temel yükseköğretim hizmetlerinin yanı sıra şehre değer katacak akademik, sosyal ve kültürel projeler ile hız kesmeden çalışmaya 2020 yılında da devam edeceğiz.  Eğitim- öğretim gibi güç birliği isteyen, meşakkatli ve önemli bir sahada bizlere güç veren, çalışma azmi kazandıran üniversitemiz akademik ve idari personeline, mezunlarımıza, öğrencilerimize,  SDÜ’yü her alanda destekleyen paydaşlarımıza da bu vesile ile şükranlarımı sunuyorum;  onların da yeni yıllarını kutluyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle, birlik ve beraberliğimizin güçlendiği, mazlum coğrafyalardaki kardeşlerimizin acılarının son bulduğu, hayırlı ve bereketli işlere imza attığımız bir yıl temenni ediyorum.

Prof. Dr. İlker Hüseyin ÇARIKÇI

Süleyman Demirel Üniversitesi Rektörü


ilker çarıkçı ile ilgili görsel sonucu
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
kaya-halISPARTA BOYKES DÖNER SİPARİŞısparta cocuk kulübüisparta pasta malzemeleriısparta eğlence merkezlerisüpürge toz torbasıisparta giyotin cam balkonISPARTA İÇ GİYİMISPARTA ŞARKÜTERİISPARTA DÜĞÜN SALONLARIISPARTA TÜRKER AVM

ÇOK OKUNANLAR