GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA CAM BALKONISPARTA BALIK SİPARİŞ

Rektör Çarıkçı: hız kesmeden çalışmaya 2020 yılında da devam edeceğiz

Rektör Çarıkçı: hız kesmeden çalışmaya 2020 yılında da devam edeceğiz
TÜRKİYE
311 Okunma
0
Isparta Düğün Salonları
ISPARTA mobilya kampanyaları
Rektör Çarıkçı’nın Yeni Yıl Mesajı
Yeni yılın ülkemiz, milletimiz, Isparta ve tüm insanlık için barış, sağlık ve huzur getirmesini diliyorum. Bugüne dek SDÜ ailesi olarak yürüttüğümüz temel yükseköğretim hizmetlerinin yanı sıra şehre değer katacak akademik, sosyal ve kültürel projeler ile hız kesmeden çalışmaya 2020 yılında da devam edeceğiz.  Eğitim- öğretim gibi güç birliği isteyen, meşakkatli ve önemli bir sahada bizlere güç veren, çalışma azmi kazandıran üniversitemiz akademik ve idari personeline, mezunlarımıza, öğrencilerimize,  SDÜ’yü her alanda destekleyen paydaşlarımıza da bu vesile ile şükranlarımı sunuyorum;  onların da yeni yıllarını kutluyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle, birlik ve beraberliğimizin güçlendiği, mazlum coğrafyalardaki kardeşlerimizin acılarının son bulduğu, hayırlı ve bereketli işlere imza attığımız bir yıl temenni ediyorum.

Prof. Dr. İlker Hüseyin ÇARIKÇI

Süleyman Demirel Üniversitesi Rektörü


ilker çarıkçı ile ilgili görsel sonucu
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
ISPARTA cam balkon, ISPARTA PERDE , ısparta  su arıtma cihazıISPARTA döner sipariş, ISPARTA iskender sipariş, ISPARTA çiğköfte siparişi , ISPARTA PREFABRİK EV, ISPARTA AKTAR, ISPARTA manav sipariş, ISPARTA elektrikli bisiklet, ISPARTA sineklik, ISPARTA bilgisayar servisi, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA iç giyim, ISPARTA DELİNATÖR, ISPARTA BOYA MALZEMELERİısparta ekran değişimi cam değişimiısparta eğlence merkezlerisüpürge toz torbasıISPARTA ŞARKÜTERİISPARTA TÜRKER AVM
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR