GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA OTO EKSPERTİZ

*EĞİRDİR BELEDİYE MECLİSİ İSRAİL’İ KINADI

*EĞİRDİR BELEDİYE MECLİSİ İSRAİL’İ KINADI
TÜRKİYE
206 Okunma
0
ISPARTA DÜĞÜN SALONLARI
*EĞİRDİR BELEDİYE MECLİSİ İSRAİL’İ KINADI
*BAŞKAN VELİ GÖK’ÜN TARİHİ KONUŞMALARI
MECLİS TUTANAKLARINA GEÇİLDİ.

Eğirdir Belediye Meclisi’nin 2021 Mayıs ayı ilk birleşimi dün akşam gerçekleşti. Eğirdir Belediye Başkanı Veli GÖK açılış konuşmasında; ‘Geçmiş ramazan bayramınız kutlu olsun. Bu bayramda ayrı olsakta kavuştuk. Allah nice bayramlara kavuşturmayı nasip etsin. Arkadaşlar sizlerin de bildiği üzere terör devleti İsrail her Ramazan-ı Şerif ayında olduğu gibi bu mübarek Ramazan ayında da Filistin halkına zulmünü artırarak sürdürdü. Şu anda da sürekli hain saldırılarını, masum insanları uçaklardan ve her türlü tahrip gücü yüksek bombardımanlarla sürdürüyor. Belediye Meclis toplantılarında bu zülme hayır demek insani ve ahlaki bir tutum olarak tarihe not düşecektir. Oylarınıza sunuyorum.’ ifadelerini kullandı. Oylama meclis üyelerinin tamamının evet oyuyla meclis tutanaklarına kaydedildi.
Eğirdir Belediye Meclisi gündemdeki maddelerin görüşülmesi ile devam etti.
(EĞİRDİR BELEDİYESİ BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER BÜROSU)

Bir 1 kişi, ayakta ve oturuyor görseli olabilir

Bir 2 kişi, oturan insanlar, ayakta duran insanlar ve iç mekan görseli olabilir

Bir 1 kişi, ayakta, oturuyor ve iç mekan görseli olabilir
 
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
isparta-gozleme-borek-kuyrugu-sulu-organizasyon-siparis-telefon
isparta-gastro-gaziantep-mutfagi-telefon-siparis
isparta-oto-ekspertiz-sanziman-tamiri-yedek-parca
isparta-perde
isparta-dugun-salonları-bubble-kids
isparta-oyuncak-oyun-zeka-akil-oyunlariisparta-temizlik-sirketleriisparta-off-road-modifiye-oto-aksesuarisparta-bilardo-bowling-eglence-alani-merkezitürker kapındaisparta-kasap-sarkuteriisparta-mobilya-imalatiISPARTA ONLİNE MAĞAZA AŞIŞVERİŞ SİTESİisparta-mobilya-magazasiısparta gül lokumuısparta cam balkonısparta duşakabinISPARTA bilgisayar tamiriISPARTA motosikletISPARTA egzoz tamiriISPARTA cam balkon, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA uygun avm, ısparta kasap, ISPARTA sineklik, ISPARTA iç giyim, ISPARTA BOYA MALZEMELERİsüpürge toz torbası
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR