GÜCÜ ETKİSİNDE
Glaswin

Konya Emniyeti'nden koronavirüs ekibi

Konya Emniyeti'nden koronavirüs ekibi
KONYA
160 Okunma
0
Isparta Düğün Salonları
İTİMAT MOIBİLYA
Konya Emniyeti'nden koronavirüs ekibi
Konya İl Emniyet Müdürlüğü, koronavirüse karşı özel kıyafet ve ekipmanlarla donatılmış özel bir ekip kurdu. Ekibin, hem umreden dönenlerin kaldığı yurt çevresinde nöbet tuttuğu hem de şehirde karantinaya aykırı davranıldığına dair ihbarlarda sağlık ekipleriyle birlikte kontrole gittiği açıklandı

İl Emniyet Müdürü Mustafa Aydın'ın talimatıyla oluşturulan özel ekip, hem umreden dönenlerin kaldığı yurt çevresinde nöbet tutuyor, hem de şehirde karantinaya aykırı davranıldığına dair ihbarlarda sağlık ekipleriyle birlikte kontrole gidiyor.
Zafer Samancı'nın haberine göre, ekiplerin giydiği laboratuvar tulumlarının ise her gün değiştirileceği öğrenildi.
"HASTA OLUR MUYUM' DİYE DÜŞÜNMEDEN GÖREV YAPACAKLAR"
İl Emniyet Müdürü Mustafa Aydın "Böyle bir uygulamayı ilk olarak biz hayata geçirdik. Bu ekipte toplam 75 polis arkadaşımız görev yapıyor. Amacımız arkadaşlarımızın güven içinde görevlerini yapmalarını sağlamaktı. Şimdi bu ekipte görev yapan arkadaşlarımız 'acaba hasta olur muyum?' düşüncesine kapılmadan görevlerini iyi iyi şekilde yapmaya devam edecekler" dedi.
"YÜZÜNE TÜKÜRME İDDİASI YALAN"
Umreden dönen ve Konya’da yurtta kalan bir vatandaşın, polisin yüzüne tükürdüğü haberlerine de değinen Emniyet Müdürü Aydın "Böyle bir şey asla olmadı. O gün ben sürekli oradaydım. Güvenlik kameralarını da inceledik. Böyle bir olayın yaşanmadığını kesinlikle söyleyebilirim. Bu yalan haberi yayınlayanlar hakkında suç duyurusunda bulunduk" ifadelerini kullandı.
 
 
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA iç giyim, ISPARTA DELİNATÖR, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA BOYA MALZEMELERİısparta ekran değişimi cam değişimiISPARTA ucuz mobilyaısparta cocuk kulübüısparta eğlence merkezlerisüpürge toz torbasıISPARTA ŞARKÜTERİISPARTA TÜRKER AVM
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR