GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA OTO EKSPERTİZISPARTA BALIK SİPARİŞ

YALVAÇ İTFAİYESİNE YENİ YANGINA MÜDAHALE ELBİSESİ

Isparta'nı Yalvaç ilçesinde itfaiye ekibine yeni müdahale elbiseleri alındı...

YALVAÇ İTFAİYESİNE YENİ YANGINA MÜDAHALE ELBİSESİ
ISPARTA 0
Isparta Düğün Salonları
YALVAÇ İTFAİYESİNE YENİ YANGINA MÜDAHALE ELBİSESİ
Yangın, deprem, sel ve her türlü afette gözlerini budaktan sakınmadan, büyük fedakarlıklarla vatandaşların yardımına koşan Yalvaç Belediyesi İtfaiye Erlerine Yeni Yangına Yaklaşma Elbisesi alımı yapıldı.
Yalvaç Belediyesi, belediye birimlerinin her alanda donanımlarını geliştirmeye devam ediyor. Yalvaç Belediyesi, İtfaiye Müdürlüğüne İtfaiye Erlerinin kullanması amacıyla 12 adet daha yeni yangına yaklaşma elbisesi ve 4 adet temiz hava solunum setinin alımını gerçekleştirdi. 750 dereceye kadar ısıya dayanıklı, su ve boğazları sayesinde zehirli gazları geçirmeyen özelliklere sahip olan yangına yaklaşma elbiseleri ile Yalvaç İtfaiyesi erleri yangınlara çok daha güvenli şekilde müdahale edebilecek.

YALVAÇ BELEDİYESİ

Bir 2 kişi, ayakta duran insanlar ve açık hava görseli olabilir

Bir 2 kişi ve açık hava görseli olabilir

Bir 1 kişi ve açık hava görseli olabilir
 
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
isparta-mobilya-magazasiisparta konteynerısparta gül lokumunidua Ispartaısparta gelinliknidua instagramnidua instagramnidua whatsAppısparta cam balkonısparta duşakabintürker kapındatürker kapındaISPARTA ONLİNE MAĞAZA AŞIŞVERİŞ SİTESİISPARTA AKTAR ISPARTA bilgisayar tamiriisparta oto ekspertizISPARTA egzoz tamiriISPARTA egzoz tamiriısparta bowling salonuISPARTA cam balkon, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA uygun avm, ısparta kasap, ISPARTA sineklik, ISPARTA iç giyim, ISPARTA BOYA MALZEMELERİsüpürge toz torbası
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR