Vali Baruş, Sosyal Güvenlik Haftası'nı Kutladı
Vali Aydın Baruş, Sosyal Güvenlik Haftası dolayısıyla Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Hüseyin Karagöz ve beraberindeki heyeti makamında kabul etti. Sosyal Güvenlik kavramının bilinirliliğini arttırmak, vatandaşların hak ve yükümlülükleri konusunda bilgilendirme amacıyla yapılan etkinlikler ve kurumun çalışmaları hakkında bilgi alan Vali Baruş, tüm SGK personelinin haftasını kutlayarak görevlerinde başarılar diledi.