GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA CAM BALKONISPARTA BALIK SİPARİŞ

Son dakika haber: Isparta'da noter huzurunda çekiliş yapılacak

Son dakika haber: Isparta'da noter huzurunda çekiliş yapılacak
ISPARTA
1451 Okunma
0
Isparta Düğün Salonları
ISPARTA mobilya kampanyaları
         Isparta İŞKUR İl Müdürlüğü Basın Duyurusu
 
 
          Bilindiği üzere, İl Müdürlüğümüz ile Isparta İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde, İlimiz Merkez ve İlçe Okul/Kurumlarında Toplum Yararına Program kapsamında temizlik ve özel güvenlik görevlisi çalıştırılacaktır.
      
         14.09.2020 – 18.09.2020 tarihleri arasında www.iskur.gov.tr e-şube veya ALO-170 iletişim hattı üzerinden başvuru yapan kişiler arasından ihtiyaç kadar asil ve yedek katılımcılar İlimiz Merkez,  Gönen ve Yenişarbademli İlçeleri için İl Merkezimizde diğer ilçelerin kendi belirledikleri yerlerde 23.09.2020 tarihinde noter çekilişlerinin yapılacağı konusunda ilana çıkılmıştı.
 
          Ancak, COVİD – 19 salgını nedeniyle programa başvuran kişiler salona alınmadan, İl Hıfzıssıhha Kurulu Kararları dikkate alınarak İlimiz Merkez ve İlçe Okul/Kurumlarına  belirlenecek bütün temizlik ve özel güvenlik görevlilerinin 23.09.2020 Çarşamba günü 08:00 – 17:30 saatleri arasında Isparta İl Milli Eğitim Müdürlüğünün 3. Kat Konferans Salonunda Müdürlüğün Youtube Kanalında canlı yayınlanarak Noter huzurunda kura çekilişleri yapılacaktır.
 
   Kamuoyuna önemle duyurulur.
  
                                    
 
      ISPARTA ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ

image
 
 
 
 
 
 
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
ISPARTA egzoz tamiriISPARTA DÖNER SİPARİŞISPARTA NAYAN KUAFÖRISPARTA uygun avm, ISPARTA BAYAN KUAFÖRÜ, ISPARTA cam balkon, ısparta kasap, ISPARTA PERDE , ISPARTA bilgisayar servisi, ısparta  su arıtma cihazıISPARTA PREFABRİK EV, ISPARTA AKTAR, ISPARTA elektrikli bisiklet, ISPARTA sineklik, ISPARTA bilgisayar servisi, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA iç giyim, ISPARTA DELİNATÖR, ISPARTA BOYA MALZEMELERİısparta eğlence merkezlerisüpürge toz torbasıISPARTA ŞARKÜTERİISPARTA TÜRKER AVM
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR