GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA CAM BALKONISPARTA BALIK SİPARİŞ

İZDES HEYETİ ISPARTA'YA GELİYOR

İçişleri Bakanlığı İZDES çalışma heyeti değerlendirme toplantısı için Isparta'ya geliyor...

İZDES HEYETİ ISPARTA'YA GELİYOR
ISPARTA
G.Tarihi: 06.11.2019 11:53
471 Okunma
0
Isparta Düğün Salonları
ISPARTA mobilya kampanyaları
İçişleri  Bakanlığı (İZDES) Projesi kapsamında Bakan Yardımcısı ilimiz Isparta'yı ziyaret edecek.

ZDES-Z-YARET-PROGRAMI


İÇİŞLERİ BAKANLIĞI BÜLTENİ

Bakanlığımızca başlatılan İzleme ve Değerlendirme Sistemi (İZDES) Projesi kapsamında, Bakanlığımız bürokratları, 81 ile ziyaret gerçekleştirecek.
 
Bakanlığımız, kamu hizmetlerinin kaliteli, hızlı, verimli ve ekonomik bir şekilde sunulması, yönetimde katılımın sağlanması, bürokratik süreç ve işlemlerin azaltılarak vatandaş memnuniyetini esas alan yönetim anlayışının ortaya konulması amacıyla İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun talimatıyla "İZDES Projesi" hayata geçirildi.
 
İZDES1 ve İZDES2 şeklinde iki etap halinde yürütülen proje kapsamında Bakanlık, İZDES1 etabıyla illerde Bakanlığımız bağlı birimlerin hizmet kapasitelerinin ölçülmesi, merkez ve taşra birimleri arasındaki iletişimin geliştirilmesi, sahadaki görüş ve önerilerin doğru şekilde merkeze iletilmesini sağlayacak.
 
İZDES2 etabında ise halk toplantıları, il ekonomi toplantıları, muhtar toplantıları ve muhtar bilgi sistemi, trafik güvenliği, uyuşturucuyla mücadele, okul güvenlik koordinatörlüğü, okul servis araçlarının denetlenmesi gibi İçişleri Bakanlığınca yürütülen uygulamalarla ilgili muhtarlar, okul aile birlikleri ve sivil toplum örgütleriyle görüş alışverişinde bulunulacak.
 
Ayrıca, emniyet, asayiş, trafik, 112, nüfus, göç gibi hizmetlerden yararlanan vatandaşlarla yüz yüze görüşülerek hizmet kalitesi ve vatandaş memnuniyeti ölçülecek.
 
- 25 ilde vatandaşlarla birebir görüşme yapıldı
İZDES1 Projesi kapsamında 81 ildeki taşra teşkilatını ziyaret eden Bakanlığımız personeli, bugüne kadar yaklaşık 4 bin personelle bir araya geldi.
 
İZDES1 Projesi'nin ikinci etabında ise bu kez önceki dönem valileri sahaya inecek. İleriki günlerde valiler, gruplar halinde 81 ildeki, valilik birimleri, İl Emniyet Müdürlüğü, İl Jandarma Komutanlığı, Sahil Güvenlik birimi, AFAD İl Müdürlüğü, göç il müdürlüklerindeki personelle tekrar görüşecek.
 
Ziyarette daha önce rapor edilen konular tekrar değerlendirilecek ve taşra teşkilatının istekleri, personel ve teçhizat eksiklikleri, görüş ve önerileri dinlenecek. Toplantı sonrası oluşturulan raporlar, çözüm önerileriyle merkeze iletecek.
 
Bakanlığımız Bakan Yardımcıları ve beraberindeki bürokratlar, bugüne kadar gruplar halinde 25 ilde vatandaşlarla birebir görüşme gerçekleştirirken, Bakanlığımızın uygulamaları sorularak sonuçlar değerlendirmeye alındı.
 
 
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
ISPARTA çiğköfte siparişi , ISPARTA PREFABRİK EV, ISPARTA AKTAR, ISPARTA manav sipariş, ISPARTA HALI KAMPANYASI, ISPARTA elektrikli bisiklet, ISPARTA sineklik, ISPARTA bilgisayar servisi, ISPARTA bilgisayar aksesuarları, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA iç giyim, ISPARTA DELİNATÖR, ISPARTA BOYA MALZEMELERİısparta ekran değişimi cam değişimiısparta eğlence merkezlerisüpürge toz torbasıISPARTA ŞARKÜTERİISPARTA TÜRKER AVM
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR