GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA CAM BALKONISPARTA BALIK SİPARİŞ

Isparta'nın ilçelerinde Bitki Koruma Ürünü Bayileri bilgilendirildi

Isparta'nın ilçelerinde Bitki Koruma Ürünü Bayileri bilgilendirildi
ISPARTA
209 Okunma
0
Isparta Düğün Salonları
ISPARTA mobilya kampanyaları
BASIN BÜLTENİ
Bitki Koruma Ürünü Bayileri Bilgilendirme Toplantıları Yapıldı
İl Tarım ve Orman Müdürlüğü Bitkisel Üretim ve Bitki Sağlığı Şube Müdürlüğü tarafından 13.02.2019 tarih ve 30685 sayılı resmi gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren "Bitki Koruma Ürünlerinin Toptan ve Perakende Satılması ile Depolanması Hakkında Yönetmelik"in tanıtımı amacıyla bitki koruma ürünü bayilerine yönelik bilgilendirme toplantıları yapılmıştır.
Bitki Koruma Ürünleri Bayilerine yeni yönetmeliğin tanıtımı ile ilgili İl merkezi ve İlçelerde faaliyet gösteren 105 adet Bitki Koruma Ürünü bayisi aralarında gruplandırılarak 4 grup halinde eğitim ve bilgilendirme toplantıları gerçekleştirilmiştir.
Bu kapsamda; Eğirdir ve Aksu ilçelerinde faaliyet gösteren bayiler Eğirdir Su Ürünleri Araştırma Enstitüsü toplantı salonunda, Gelendost, Yalvaç ve Şarkikaraağaç ilçelerinde faaliyet gösteren bayiler Yalvaç Ticaret ve Sanayi Odası toplantı salonunda, Senirkent ve Uluborlu ilçelerinde faaliyet gösteren bayilerimize Senirkent İlçe Müdürlüğü toplantı salonunda, Merkez, Atabey, Gönen, Keçiborlu ve Yenişarbademli İlçelerinde faaliyet gösteren bayiler de İl Tarım ve Orman Müdürlüğü Şehit Piyade Uzman Çavuş Ali Yılmaz toplantı salonunda bilgilendirme ve tanıtım yapılmıştır.
Toplantıda bu yeni Yönetmelik hükümleri hakkında bilgiler verilerek konuyla ilgili bayilerin görüş ve önerileri alınmıştır.
 
e-irdir-4IMG-0605yalva-2yalva-4
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
ISPARTA çiğköfte siparişi , ISPARTA PREFABRİK EV, ISPARTA AKTAR, ISPARTA manav sipariş, ISPARTA HALI KAMPANYASI, ISPARTA elektrikli bisiklet, ISPARTA sineklik, ISPARTA bilgisayar servisi, ISPARTA bilgisayar aksesuarları, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA iç giyim, ISPARTA DELİNATÖR, ISPARTA BOYA MALZEMELERİısparta ekran değişimi cam değişimiısparta eğlence merkezlerisüpürge toz torbasıISPARTA ŞARKÜTERİISPARTA TÜRKER AVM
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR