GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA capa makinesi tamiriISPARTA BALIK SİPARİŞ

Isparta'da sahte ürün operasyonu!

Isparta'da sahte ürün operasyonu!
ISPARTA
754 Okunma
0
Isparta Düğün Salonları
İSPARTA İL JANDARMA KOMUTANLIĞI HABER BÜLTENİ
Isparta İl Jandarma Komutanlığınca yapılan çalışmalar sonucu, halkın sağlığını tehdit eden ve ilaç etken maddesi içeren kaçak ve sahte cinsel içerikli ürünlerin satışa sunulduğu bilgisi alınmıştır.
20 Ocak 2021 tarihinde icra edilen faaliyet neticesinde; çeşitli markalarda (536) adet hap, (579) kutu içecek, (979) adet jel, (101) adet çikolata, (74) adet sprey, (7) adet macun ve (6) adet krem formunda cinsel içerikli ürün ele geçirilmiştir.
Olay ile ilgili olarak, (3) şüpheli hakkında adli ve idari işlem yapılmış olup, ele geçirilen malzemelere el konulmuştur.
Isparta İl Jandarma Komutanlığı olarak; toplum sağlığını tehdit eden, sahte ve kaçak ürünlerle mücadeleye yönelik faaliyetlere, azim ve kararlık içerisinde devam edilecektir.
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.


IMG-20210121-WA0003
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
türker kapındatürker kapındatürker kapındaISPARTA bilgisayar tamiriisparta oto ekspertizISPARTA egzoz tamiriISPARTA egzoz tamiriISPARTA kozmetikISPARTA cam balkon, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA uygun avm, ısparta kasap, ISPARTA sineklik, ISPARTA iç giyim, ISPARTA BOYA MALZEMELERİsüpürge toz torbası
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR