GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA bilgisayar tamiriISPARTA BALIK SİPARİŞ

Isparta'da PTT'nin 180’inci Yıldönümü Kutlandı

Isparta'da PTT'nin 180’inci Yıldönümü Kutlandı
ISPARTA
1175 Okunma
0
Isparta Düğün Salonları
ISPARTA mobilya kampanyaları
Ülkemizin en köklü kurumlarından olan PTT 180’inci yaşını kutluyor. Vali Ömer Seymenoğlu Isparta PTT Başmüdürü Baki Yılmaz ve beraberindekileri ağırlayarak PTT’nin kuruluş yıldönümünü kutladı. Vali Seymenoğlu, 180 yıldır ülkemizin en ücra noktasına kadar hizmet veren, sunduğu hizmetlerle ve gelişmiş teknolojik alt yapısıyla Türkiye’nin öncü kurumları arasında yer alan Ptt’nin pandemi sürecinde de özverili çalışmalar yaptığını belirterek tüm PTT çalışanlarını tebrik ettiğini söyledi.

Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
ISPARTA PIRLANTAISPARTA aksesuarISPARTA AKTARISPARTA online avmISPARTA kozmetikISPARTA egzoz tamiriISPARTA DÖNER SİPARİŞISPARTA uygun avm, ISPARTA BAYAN KUAFÖRÜ, ISPARTA cam balkon, ısparta kasap, ISPARTA bilgisayar servisi, ısparta  su arıtma cihazıISPARTA elektrikli bisiklet, ISPARTA sineklik, ISPARTA bilgisayar servisi, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA iç giyim, ISPARTA DELİNATÖR, ISPARTA BOYA MALZEMELERİısparta eğlence merkezlerisüpürge toz torbasıISPARTA TÜRKER AVMISPARTA prefabrik,
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR