GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA CAM BALKONISPARTA BALIK SİPARİŞ

Isparta'da kullan at ürünleri Via Kağıt ve Ambalaj'da

Isparta'da kullan at ürünleri Via Kağıt ve Ambalaj'da
ISPARTA
G.Tarihi: 26.06.2020 11:48
1663 Okunma
0
Isparta Düğün Salonları
ISPARTA mobilya kampanyaları
 KULL AT ÜRÜNLERİ VİA KAĞIT AMBALAJ'DA 
Isparta'da en kaliteli kullan at ürünleri, maske ve dezenfektanlar için hemen Via Kağıt Ambalaj ile iletişime geçin...!

Tek kullanımlık bardak, tabak, çatal, kaşık, masa örtüsü, strafor, ıslak mendil, peçete,sofra kağıdı, sızdırmaz kaplar, baklava sızdırmaz plastik, köpük tablot, kapaklı köpük tabak, paket servis köpük tabak, kürdan ayrıca yapacağınız tüm sosyal mesafeli organizasyon, düğün ve kutlamalarınız için gereken el antiseptiği veya dezenfektan, uyarı levhaları yere yapışan uyarı çıkartmaları ve maskeler burada!  hemde toptan fiyatına perakende!

Via yetkilisi Selami Demiralay Isparta Haber Ajansı'na kullan at ürünleri,dezenfekte ve maskelerin özellikle düğün ve organizasyonlar için artık olmazsa olmazı olduğunu söyledi.

Demiralay Isparta Haber Ajansı'na yaptığı açıklamada; '' Evlilik, nişan, nikah, davet ve yemekli organizasyon  gibi faaliyetler 1 Temmuz'da yeniden başlıyor. Corona Virüse yönelik tedbirler kapsamında salonlarda kalabalık olarak gerçekleştirilen etkinliklerin halk sağlığını olumsuz etkilememesi için sosyal mesafe kuralını esas alınıyor. Bu nedenle  salona maskesiz konuk girişine izin verilmeyecek, girişte de isteyene maske dağıtılacak. İşletmecilerin aldığı önlemler kapsamında salonlarda her düğün sonrası ve öncesinde dezenfeksiyon işlemi yapılacak. Düğünde konuklara girişte el dezenfektanı ikram edilip, salon içerisinde belirli aralıkta veya masalarda Corona Virüse karşı etkili hijyen maddeleri uyarı işaretleri ve hatta yerlere de çeşitli çıkartmalar yapıştırılmak suretiyle önlemler alınacak. Düğünlerdeki meşrubat, kuru pasta veya yemek gibi ikramların servisi, dağıtımı sürecinde kullat at masa örtüsü,tabak, bardak, çatal, kaşık ürünlerinin kullanlımasını tavsiye ediyoruz. Via olarak kullan at ürünlerini de bünyemize kattık.'' Dedi.

Bilgi ve iletişim için ;
 Adres: Pirimehmet mh. Gölcük yolu üzeri  (Devin Otel yukarısı)
Telefon: 0 544 777 37 99 
Website:www.viatrafik.com.tr DSC4207 (Copy)

 DSC4208 (Copy)

 DSC4209 (Copy)

 DSC4211 (Copy)

 DSC4212 (Copy)

 DSC4201 (Copy)

 DSC4205 (Copy)

 DSC4200 (Copy)

 DSC4216 (Copy)

 DSC4215 (Copy)

 DSC4214 (Copy)
 
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
ISPARTA cam balkon, ISPARTA PERDE , ısparta  su arıtma cihazıISPARTA döner sipariş, ISPARTA iskender sipariş, ISPARTA çiğköfte siparişi , ISPARTA PREFABRİK EV, ISPARTA AKTAR, ISPARTA manav sipariş, ISPARTA elektrikli bisiklet, ISPARTA sineklik, ISPARTA bilgisayar servisi, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA iç giyim, ISPARTA DELİNATÖR, ISPARTA BOYA MALZEMELERİısparta ekran değişimi cam değişimiısparta eğlence merkezlerisüpürge toz torbasıISPARTA ŞARKÜTERİISPARTA TÜRKER AVM
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR