GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA CAM BALKONISPARTA BALIK SİPARİŞ

Isparta'da her yerde aranan hırsız yakalandı

Isparta'da her yerde aranan hırsız yakalandı
ISPARTA
G.Tarihi: 02.10.2019 19:04
399 Okunma
0
Isparta Düğün Salonları
ISPARTA mobilya kampanyaları
ISPARTA JANDARMA KOMUTANLIĞI BASIN DUYURUSU
İsparta İl Jandarma Komutanlığı sorumluluk bölgesinde her türlü suçu önlemek ve suçluları yakalamak masadıyla 24 saat esasına göre denetim ve kontrol faaliyetlerini sürdürmektedir.
Bu kapsamda; Yalvaç İlçesi Kumdanlı Köyünde A.Ç. isimli şahsa ait Tekel Bayiinden 01 Ekim 2019 tarihinde saat:06.30 sıralarında, (11) adet (1) dolar ve (500) TL. değerinde bozuk para ile (30.000) TL. değerinde sigara çalınması olayı ile ilgili olarak, tespit edilen şüpheli E.Y. isimli şahıs yakalanmıştır. Çalınan (11) adet (1) dolar, değişik markalarda ki (1.658) paket sigara ve (500) TL. değerindeki madeni para bulunarak mağdura teslim edilmiştir.
İsparta İl Jandarma Komutanlığınca, suçların önlenmesi ve suçluların yakalanması maksadıyla 24 saat esasına göre devriye, denetim ve kontrollere aralıksız olarak devam edilmektedir.
Kamuoyuna saygı ile duyurulur.


IMG-20191002-WA0000
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
ISPARTA çiğköfte siparişi , ISPARTA PREFABRİK EV, ISPARTA AKTAR, ISPARTA manav sipariş, ISPARTA HALI KAMPANYASI, ISPARTA elektrikli bisiklet, ISPARTA sineklik, ISPARTA bilgisayar servisi, ISPARTA bilgisayar aksesuarları, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA iç giyim, ISPARTA DELİNATÖR, ISPARTA BOYA MALZEMELERİısparta ekran değişimi cam değişimiısparta eğlence merkezlerisüpürge toz torbasıISPARTA ŞARKÜTERİISPARTA TÜRKER AVM
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR