GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA OTO EKSPERTİZ

Isparta'da Hayvan Destekleme Başvuruları Başladı:

Isparta'da Hayvan Destekleme Başvuruları Başladı:
ISPARTA
G.Tarihi: 02.11.2020 11:57
0
Isparta Düğün Salonları
Isparta Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Süleyman Yaşar Köroğlu, küçükbaş hayvan desteklemelerinde başvuruların 6 Kasım’da biteceğini belirterek; “Sürünüze ilave ettiğiniz hayvanları Tarım İl Müdürlüklerine bildirerek güncelleyin ki, destek alabilesiniz” dedi.
 

Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından Hayvancılık Desteklemeleri kapsamında verilen Damızlık Anaç Koyun Keçi desteği başvuruları geçtiğimiz günlerde başladı.

BAŞKAN KÖROĞLU’NDAN ÖNEMLİ UYARI

Pandemiden dolayı herhangi bir sorunla karşılaşmamak adına başvuruların son güne bırakılmamasını öneren Isparta Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Süleyman Yaşar Köroğlu; “Son günlerde oluşacak olası bir yoğunluk yaşanmaması için on bir ilçedeki üreticilerden başvuru dilekçelerini bir an önce vermeleri gerekmektedir. Burada şunu demek istiyorum. Hayvan yetiştiricilerimiz sürülerindeki küpeli hayvan ilavelerini İl ve İlçe Tarım ve Orman Müdürlüklerine başvurarak güncellesinler. Aksi takdirde destekleme alamazlar. Bu konuda son başvuru tarihi 6 Kasım 2020’dir. Bu tarihi geçirmeyin” dedi.

Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
isparta-mobilya-magazasiisparta konteynerısparta gül lokumunidua Ispartaısparta gelinliknidua instagramnidua instagramnidua whatsAppısparta cam balkonısparta duşakabintürker kapındatürker kapındaISPARTA ONLİNE MAĞAZA AŞIŞVERİŞ SİTESİISPARTA AKTAR ISPARTA bilgisayar tamiriISPARTA egzoz tamiriISPARTA egzoz tamiriISPARTA cam balkon, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA uygun avm, ısparta kasap, ISPARTA sineklik, ISPARTA iç giyim, ISPARTA BOYA MALZEMELERİsüpürge toz torbası
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR