GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA CAM BALKONISPARTA BALIK SİPARİŞ

Isparta Valisi 10 Kasım Mesajı

Isparta Valisi 10 Kasım Mesajı
ISPARTA
514 Okunma
0
Isparta Düğün Salonları
ISPARTA mobilya kampanyaları
 
ISPARTA VALİSİ ÖMER SEYMENOĞLU’NUN
10 KASIM ATATÜRK’Ü ANMA MESAJI
 
 
 
Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu, Millî Mücadelemizin önderi, tüm dünyanın takdirini kazanmış büyük devlet adamı Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ü ebediyete intikalinin 81’inci yıldönümünde minnet, saygı ve rahmetle anıyoruz.
ATATÜRK sadece milletimizin değil; ileri görüşü, üstün askeri dehası, kararlı duruşu, başarılı bir komutan ve lider olarak bütün insanlığının sevgisini ve saygısını kazanmış şahsiyettir.
 
Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün kurmuş olduğu ve gelecek nesillere emanet ettiği Türkiye Cumhuriyeti; milli iradeyi esas alan, demokratik ve insan haklarına saygılı, bölgesinde ve dünyada söz sahibi bir ülke olarak, güçlü, refah ve varlık içinde bir ülke haline gelme mücadelesine azim ve kararlılıkla devam etmektedir.
 
            10 Kasım; O’nu anmanın yanında O’nun fikirlerinin özeti olan Cumhuriyetimizin, bağımsızlığımızın, vatan ve bayrağımızın gölgesinde düşünme, bilinçlenme, birlik ve beraberliğimizin daim olduğunu tüm dünyaya bir kez daha gösterme günüdür.
 
Bu düşüncelerle, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK başta olmak üzere, silah arkadaşlarını, vatanımız uğruna fedakârca şehit ve gazi olan tüm kahramanlarımızı bir kez daha rahmetle, minnetle yâd ediyorum."


 
 
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
ISPARTA çiğköfte siparişi , ISPARTA PREFABRİK EV, ISPARTA AKTAR, ISPARTA manav sipariş, ISPARTA HALI KAMPANYASI, ISPARTA elektrikli bisiklet, ISPARTA sineklik, ISPARTA bilgisayar servisi, ISPARTA bilgisayar aksesuarları, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA iç giyim, ISPARTA DELİNATÖR, ISPARTA BOYA MALZEMELERİısparta ekran değişimi cam değişimiısparta eğlence merkezlerisüpürge toz torbasıISPARTA ŞARKÜTERİISPARTA TÜRKER AVM
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR