Glaswin

Isparta İl Milli Eğitim Müdürü Yeni Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

 Isparta İl Milli Eğitim Müdürü Yeni Eğitim Öğretim Yılı Mesajı
ISPARTA 0
Isparta Düğün Salonları
İTİMAT MOIBİLYA
İl Milli Eğitim Müdürümüz Ceylan ÇAYLAK'ın Yeni Eğitim Öğretim Yılı Mesajı
 
Yeni bir eğitim yılına başlamanın heyecanı içerisindeyiz. Millet olarak biliyoruz ki; şanlı ecdadımızdan aldığımız emaneti koruyup daha da ileriye taşıyacak olan gençlerimizdir. Bu gençlerimizi yetiştirip, geleceğe hazırlayacak olan öğretmenlerimize de büyük görev düşmektedir.
     Sevgili Öğrenciler,
     Bu eğitim-öğretim yılında da yeteneklerinize ve isteklerinize göre yeni yeni başarılar tatmanızı arzularken; derslerinizde, bilimsel, kültürel, sanatsal ve sportif  etkinliklerinizde sorumluluk sahibi olarak özenli ve sistemli çalışmayı kendinize ilke edininiz. Öğretmenleriniz ve arkadaşlarınızla sevgi, saygı temeline dayalı, hedefini belirlemiş, gayretli öğrenciler olarak başarılı bir öğretim yılı geçireceğinize inanıyor ve kucak dolusu sevgilerimi sunuyorum.
     Saygıdeğer Veliler,
     Çocuklarımızın yetişmesinde sizlerin katkısı çok büyüktür. Olumlu ve yönlendirici desteğinizle ve çocuklarınıza yapacağınız rehberlikle onların özgüvenlerinin artmasına katkı sağlayacaksınız. Bunları yaparken okul-aile işbirliği esasına dayalı olarak öğretmen ve okul yönetimi ile sürekli iletişim halinde olacağınıza inanıyorum.
     Değerli Meslektaşlarım,
     Çocuklarımız ve yarınlarımız değerlidir. Onları eleştirel ve yaratıcı düşünen, iletişim becerileri gelişmiş, araştıran, sorgulayan, problem çözebilen, bilgi teknolojilerini kullanabilen, girişimci, Türkçeyi doğru, etkili ve güzel kullanabilen bireyler olarak yetiştirmek bizim asli görevimizdir. Çocuklarımızı okullarımızda ve sınıflarımızda sizlere emanet etmekten gurur duyuyor, bu eğitim-öğretim yılının hep birlikte yeni mutluluk ve başarılara tanıklık edecek güzel bir yıl olmasını diliyorum.
     Bu vesile ile 2019-2020 eğitim-öğretim yılının fedakâr öğretmenlerimize, saygıdeğer velilerimize ve gözbebeğimiz sevgili öğrencilerimize hayırlı olmasını dilerim.
 
                                                                                                                                                                                                                      Ceylan ÇAYLAK
                                                                                                                                                                                                               Isparta İl Milli Eğitim Müdürü 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Ceylan ÇAYLAK'ın Yeni Eğitim Öğretim Yılı Mesajı
 
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
kaya-halISPARTA BOYKES DÖNER SİPARİŞısparta cocuk kulübüisparta pasta malzemeleriısparta eğlence merkezlerisüpürge toz torbasıisparta giyotin cam balkonISPARTA İÇ GİYİMISPARTA ŞARKÜTERİISPARTA DÜĞÜN SALONLARIISPARTA TÜRKER AVM

ÇOK OKUNANLAR