GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA OTO EKSPERTİZISPARTA BALIK SİPARİŞ

Isparta Haber: Atabey'de Koronavirüs Denetimi

Isparta Haber: Atabey'de Koronavirüs Denetimi
ISPARTA 0
Isparta Düğün Salonları
Kaymakam BAYRAM’ dan Koronavirüs Denetimi
Ülke genelinde artan korona virüs vakalarının ardından, “Kontrollü Normalleşme Dinamik Denetim Modeli” kapsamında, Atabey’de de kontrollü sosyal hayat denetimleri yoğun bir şekilde devam ediyor.
Kaymakamımız Sayın Göksu BAYRAM yapılan denetimlerde çarşı esnafını, kahvehanelerde oturan vatandaşları ve işyerlerini ziyaret etti.
Kaymakam BAYRAM vatandaşları ve esnafı maske, mesafe ve temizlik kurallarına uyması konusunda uyardı. Kurallara uyanlara teşekkür etti.

Bir 1 kişi, ayakta ve iç mekan görseli olabilir

Bir 1 kişi ve ayakta görseli olabilir

Bir 3 kişi, ayakta duran insanlar ve iç mekan görseli olabilir

Bir bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar, araba, yol ve şunu diyen bir yazı 'FLUENCE 32AA101 101 32' görseli olabilir

Bir 2 kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilir

Bir ayakta görseli olabilir


 
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
isparta-mobilya-magazasiisparta konteynerısparta gül lokumunidua Ispartaısparta gelinliknidua instagramnidua instagramnidua whatsAppısparta cam balkonısparta duşakabintürker kapındatürker kapındaISPARTA ONLİNE MAĞAZA AŞIŞVERİŞ SİTESİISPARTA AKTAR ISPARTA bilgisayar tamiriisparta oto ekspertizISPARTA egzoz tamiriISPARTA egzoz tamiriısparta bowling salonuISPARTA cam balkon, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA uygun avm, ısparta kasap, ISPARTA sineklik, ISPARTA iç giyim, ISPARTA BOYA MALZEMELERİsüpürge toz torbası
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR