GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA CAM BALKONISPARTA BALIK SİPARİŞ

Isparta’da bu bölgelerde planlı elektrik kesintisi

Isparta’da bu bölgelerde planlı elektrik kesintisi
ISPARTA
G.Tarihi: 13.09.2019 11:18
563 Okunma
0
Isparta Düğün Salonları
ISPARTA mobilya kampanyaları
Isparta’da planlı elektrik kesintisi
15 Eylül 2019 Pazar günü, 15.00-17.00 saatleri arasında enerji kesintisi olacaktır.

Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş., daha kaliteli ve kesintisiz hizmet vermek amacıyla TR-230 (Yediemin TR 322021- 804093) trafosu AG kol çıkışında Emek Mühendislik tarafından Büyük Başarı Kolejinin elektrik bağlantıları nedeniyle 15 Eylül 2019 tarihinde, saat 15.00-17.00 arasında, iki saat süreyle enerji kesintisi olacağını açıkladı. Söz konusu çalışma nedeniyle Isparta Merkez Çünür Mahallesinde bulunan Küme evleri mevkiinde bulunan aboneler ile Akdeniz hamamı etkilenecek. Söz konusu enerji kesintisi, hava muhalefeti ya da başka nedenler söz konusu olmadığı takdirde belirlenecek takvimde gerçekleştirilecek. 

Isparta’da planlı elektrik kesintisi
18 Eylül 2019 Çarşamba günü 09.00-17.00 saatleri arasında enerji kesintisi olacaktır.

Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş., daha kaliteli ve kesintisiz hizmet vermek amacıyla Kuleönü TR-1 KÖK’ den TR-12 trafosu çıkışı ve TR-13/A trafosu AG kol çıkışında Kuleönü Belediyesi tarafından yapılacak olan ağaç kesim çalışmaları nedeniyle, 18 Eylül 2019 tarihinde, saat 09.00-17.00 arasında, yedi saat süreyle enerji kesintisi olacağını açıkladı. Söz konusu çalışma nedeniyle Isparta Merkez Kuleönü Kasabası Okul ve Kemal Mahalleleri, Atabey İlçesine bağlı; Bayat Köyü ve Gürkanlar Gülyağı fabrikası ile bu hattan enerji alan özel trafolu müşteriler etkilenecektir. Söz konusu enerji kesintisi, hava muhalefeti ya da başka nedenler söz konusu olmadığı takdirde belirlenecek takvimde gerçekleştirilecek. 

Isparta’da planlı elektrik kesintisi
16 Eylül 2019 Pazartesi günü, 10.00-16.00 saatleri arasında enerji kesintisi olacaktır.

Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş., daha kaliteli ve kesintisiz hizmet vermek amacıyla Darıderesi hat başından Darıderesi Köyü çıkışında Emek Mühendislik tarafından Darıderesi Köyü enerji nakil hattında bakım onarım çalışmaları nedeniyle 16 Eylül 2019 tarihinde, saat 10.00-16.00 arasında, altı saat süreyle enerji kesintisi olacağını açıkladı. Söz konusu çalışma nedeniyle Isparta Merkeze bağlı; Darıderesi Köyünde bulunan aboneler etkilenecek. Söz konusu enerji kesintisi, hava muhalefeti ya da başka nedenler söz konusu olmadığı takdirde belirlenecek takvimde gerçekleştirilecek.
Kamuoyuna duyurulur.
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
ISPARTA cam balkon, ISPARTA PERDE , ısparta  su arıtma cihazıISPARTA döner sipariş, ISPARTA iskender sipariş, ISPARTA çocuk kreşi, ISPARTA çiğköfte siparişi , ISPARTA PREFABRİK EV, ISPARTA AKTAR, ISPARTA manav sipariş, ISPARTA elektrikli bisiklet, ISPARTA sineklik, ISPARTA bilgisayar servisi, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA iç giyim, ISPARTA DELİNATÖR, ISPARTA BOYA MALZEMELERİısparta ekran değişimi cam değişimiısparta eğlence merkezlerisüpürge toz torbasıISPARTA ŞARKÜTERİISPARTA TÜRKER AVM
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR