Glaswin

Isparta Belediyesi o iddialarla ilgili açıklamada bulundu

Isparta Belediyesi o iddialarla ilgili açıklamada bulundu
ISPARTA
G.Tarihi: 13.01.2020 11:10
0
Isparta Düğün Salonları
İTİMAT MOIBİLYA
Isparta Belediyesi’nden dolmuş güzergahı açıklaması
Hafta sonu sosyal medyada dolaşan, Isparta Belediyesi’nin Yalvaç da dahil ilçelerden gelen dolmuşlara il merkezinde kısıtlama getirdiği ve ceza uyguladığı iddialarına yönelik açıklama yapıldı.

Söz konusu uygulamanın Isparta Belediyesi ile herhangi bir ilgisinin bulunmadığı belirtilerek, Isparta Emniyet Müdürlüğü Trafik Şube Müdürlüğü ile yapılan görüşmelerde, köy ve kazalar garajından çıkış yapan ilçe otobüslerinin güzergah dışına çıkmaları halinde işlem yapıldığının ifade edildiği kaydedildi. Konunun Isparta Belediyesi değil, Isparta Emniyet Müdürlüğü Trafik Şube Müdürlüğü yetkisinde olduğu kaydedilerek, sosyal medyada Isparta Belediyesi’ne yönelik suçlamaların yersiz ve gerçek dışı olduğu belirtildi.

Sosyal medyada yapılan paylaşımlarda, Yalvaç’tan giden dolmuşların şehir içinde yolcu indirme ve bindirmelerine yönelik denetimler gerçekleştirildiği ve bazı dolmuşlara ceza kesildiği iddia edilmişti.

 
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
kaya-halISPARTA BOYKES DÖNER SİPARİŞısparta cocuk kulübüisparta pasta malzemeleriısparta eğlence merkezlerisüpürge toz torbasıisparta giyotin cam balkonISPARTA İÇ GİYİMISPARTA ŞARKÜTERİISPARTA DÜĞÜN SALONLARIISPARTA TÜRKER AVM

ÇOK OKUNANLAR