isparta-haberISPARTA OTO EKSPERTİZisparta-corba-siparis-salonuISPARTA-mobilya-magazalariISPARTA-genc-odasi-bebek-cocuk-odasimobilya-magazalari

​Gündüzalp’ten Burdur Fuarı'na davet

​Gündüzalp’ten
Burdur Fuarı'na davet
ISPARTA 0
ISPARTA DÜĞÜN SALONLARIISPARTA-TENTE-BRANDA
Gündüzalp’ten
Burdur Fuarı'na davet
 
Burdur’un göz bebeği Teke Yöresi 7. Canlı Hayvan, Hayvancılık, Tarım Teknolojileri ve Yem Fuarı, sektörde yaşanan yenilik ve gelişmeleri üreticiyle buluşturacak. Burdur Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Veteriner Hekim Ömer Faruk Gündüzalp “Başta üreticilerimiz olmak üzere tüm halkımızı fuarımıza davet ediyorum” dedi.
 
Burdur nüfusunun yaklaşık yüzde 75’inin tarım ve hayvancılıkla geçindiğini vurgulayan Gündüzalp, birçok alanda olduğu gibi tarım sektöründe de geleneksel uygulamaların yerini teknolojik uygulamaların aldığını söyledi. Gündüzalp “Tarım sektöründe geleneksel uygulamaların yerini teknolojik uygulamaları aldı. Teke Yöresi Tarım, Hayvancılık, Tarım Teknolojileri ve Yem Fuarı, üreticilerimiz ve tarımsal sanayi ile uğraşan sanayicilerimize, yeni veri ve yeni teknolojilerle tanışma imkanı sağlayacak” dedi.
 
YENİ TEKNOLOJİ VE BİLGİNİN ADRESİ
Gündüzalp, Burdur’un tarım ve hayvancılık konusundaki büyük potansiyeli ve çağın gereklerine uygun vizyonu dikkate alındığında, Burdur Fuarı’nın aslında Türkiye'nin en önemli bölgesel fuarlarından biri olduğuna dikkat çekerek “Bu tür fuarlar, üreticilerimiz ile tüketicilerimiz arasında köprü görevi yapan önemli organizasyonlardır. Yeni teknolojilerin, ürünlerin, bilgilerin ve yeni ilişkilerin adresidir” diye konuştu. Toplam 16 bin metrekare olan fuar alanının birbirinden değerli katılımcı ve çevre illerden gelen ziyaretçiler ile daha da canlılık kazanacağına inandığını belirterek “Bu doğrultuda fuarımızın bereketli geçmesini diliyor, başta üreticilerimiz olmak üzere, tüm halkımızı fuarımıza davet ediyorum” dedi.
 
imageimage
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
isparta-kokorec-adana-durum-kofte-doner-ekmek-arasi-sucuk-alo-paket-siparis-doyum-bufe-isparta
isparta-pirlanta-yuzuk-kolye-alyans-ucuz-kampanya-koseoglu-kuyukculuk
isparta-perde-jaluzi-stor-fon-perde-firmalari
isparta-guzellik-merkezi-salonu-manikur-kalici-makyaj-protez-tirnak
isparta-cig-kofte-siparis-telefon
isparta-hatay-yoresel-urunler
isparta-gelinlik-tesettürlü gelinlik-makjaj-kiralama-bindalli-kaftan-
isparta-mobilya-dekorasyon-murfak-dolap-imalat
isparta-cam-imalatı-cift-cam-kampanya-fiyatlari
isparta-prefabrik-konut-ev-konteyner-ucuz-kampanya-fiyatlari
isparta-sarkuteri-yoresel-urunler-cig-sut-et
isparta-bali-izgara-ekmek-arasi-tava-restaurant
isparta-pizza-pasta-bogaca-tatli-simit-borek-siparis-telefon-pinoli-
isparta-gunes-elektrik-paneli
isparta-mobilya-ipek-muzaffer-tarik-karaca-divanev-manco-genc-cocuk-odasi-inegol-divanev-mobilya
isparta-ic-giyim
isparta-sanziman-hidrolik-direksiyon-tamiri
isparta-oto-muzik-sistemleri
isparta-pastane-yas-pasta-siparisi-baklava
ISPARTA iç giyim, isparta-dugun-salonları-bubble-kids
isparta-temizlik-sirketleriisparta-off-road-modifiye-oto-aksesuartürker kapındaisparta-mobilya-imalatiISPARTA ONLİNE MAĞAZA AŞIŞVERİŞ SİTESİısparta gül lokumuısparta cam balkonısparta duşakabinISPARTA bilgisayar tamiriISPARTA motosikletISPARTA egzoz tamiriISPARTA cam balkon, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA uygun avm, ısparta kasap, ISPARTA sineklik, ISPARTA BOYA MALZEMELERİsüpürge toz torbası
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR