GÜCÜ ETKİSİNDE
Glaswin

AFAD'dan İdlib için önemli çağrı! "Bir aradayız, İdlib'in yanındayız"

AFAD'dan İdlib için önemli çağrı! "Bir aradayız, İdlib'in yanındayız"
ISPARTA
G.Tarihi: 22.01.2020 19:59
564 Okunma
0
Isparta Düğün Salonları
İTİMAT MOIBİLYA
 
T.C.
ISPARTA VALİLİĞİ
İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü bülteni   20.01.2020
 
   Konu    :İdlib İnsani Yardım Kampanyası
  
İdlib bölgesinde 2019 yılında yapılan saldırılarda yaklaşık 180 bin aile (900 bin kişi) yerlerinden edilmiş olup İdlib Merkezi, Kuzeyi ve sınırımıza yakın bölgelere doğru göç etmişlerdir. 1 Aralık 2019 tarihinden günümüze kadar ise toplamda 312 bin kişi yerlerinden edilmiş olup bu kişilerin % 76'sı kadın ve çocuklardan oluşmaktadır. Bölgedeki kış şartları ve yoğun yağışlar yaşamı olumsuz yönde etkilemektedir. Bölgedeki insanlar başta can güvenliği, açlık, susuzluk, barınma ve salgın hastalık sorunları ile karşı karşıya bulunmaktadırlar. Bu minvalde bölgede yaşayan insanların acılarının hafifletilmesi ve acil insani ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu'nun öncülüğünde başlatılan "Bir aradayız, İdlib'in yanındayız"
 
 
DL-B-Yard-m-Kampanyas.jpg
 
2

3

4
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA döner sipariş, ISPARTA iç giyim, ISPARTA DELİNATÖR, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA BOYA MALZEMELERİısparta ekran değişimi cam değişimiISPARTA ucuz mobilyaısparta cocuk kulübüısparta eğlence merkezlerisüpürge toz torbasıISPARTA ŞARKÜTERİISPARTA TÜRKER AVM
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR