GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA capa makinesi tamiriISPARTA BALIK SİPARİŞ

​PTT İŞ YERLERİNİN ENERJİ KAYNAĞI EKVATOR ENERJİ

​PTT İŞ YERLERİNİN ENERJİ KAYNAĞI EKVATOR ENERJİ
TÜRKİYE
1414 Okunma
0
Isparta Düğün Salonları
PTT İŞ YERLERİNİN ENERJİ KAYNAĞI EKVATOR ENERJİ
 
T.C. Posta ve Telgraf Teşkilatı AŞ (“PTT”) ‘nin Türkiye genelindeki tüm iş yerlerinin elektrik enerjisini tedarik hizmeti alımı için Serbest Piyasadan Elektrik Enerjisi Alımı ihalesine çıktı. İhaleyi ekonomik açıdan en avantajlı teklifi sunan Ekvator Perakende Enerji Ticaret Anonim Şirketi kazandı.
 
T.C. Posta ve Telgraf Teşkilatı AŞ, 1840 yılından bu yana halkımıza haberleşme, iletişim, lojistik ve bankacılık hizmetleri sağlayan Türkiye’nin köklü kuruluşlarının başında yer almaktadır. Türkiye’nin her il ve ilçesinde faaliyet gösteren PTT’nin 3.000 aşkın iş yerinin elektrik enerjisi ihtiyacının serbest piyasadan ihale yolu ile satın alınması işi konulu ihalesinde Türkiye’nin önde gelen perakende elektrik şirketleri yarıştı. İhale sonucunda 20 ay süresince PTT’nin Türkiye genelindeki tüm iş yerleri elektrik enerjisi hizmetini ekonomik açıdan en avantajlı teklifi sunan Ekvator Perakende Enerji Ticaret Anonim Şirketi’nden alacaktır.
 
Kamuoyuna saygıyla sunulur.
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
türker kapındaISPARTA bilgisayar tamiriisparta oto ekspertizISPARTA egzoz tamiriISPARTA kozmetikISPARTA cam balkon, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA uygun avm, ısparta kasap, ISPARTA sineklik, ISPARTA iç giyim, ISPARTA BOYA MALZEMELERİsüpürge toz torbası
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR