GÜCÜ ETKİSİNDE
Glaswin

ISPARTA'DAN ALINAN 100 KAN NUMESİNİN SONUÇLARI GELDİ

Isparta'da ''Koronavirüs var mı?'' sorularına cevap Ankara'dan geldi...

ISPARTA'DAN ALINAN 100 KAN NUMESİNİN SONUÇLARI GELDİ
ISPARTA
G.Tarihi: 20.03.2020 15:25
1519 Okunma
0
Isparta Düğün Salonları
İTİMAT MOIBİLYA

ISPARTA'DAN ALINAN 100 KAN NUMESİNİN SONUÇLARI GELDİ

Çin'in hubei eyaleti'ne bağlı vuhan kentinde ortaya çıkan ve birçok ülkeye yayılan yeni tip Corona virüsün dünya genelinde bulaştığı kişi sayısı 220 bini aştı. Türkiye'de ise Coronavirüs'ten 3 kişi hayatını kaybetti. 191 kişinin test sonuçları ise pozitif çıktı.

NEGATİF ÇIKTI!

Isparta'da hastanelere Coronavirüs şüphesi ile gelen ve KYK öğrenci yurdunda misafir edilen umreciler den yaklaşık 100 kan numunesi alındı.
Numuneler Isparta İl Sağlık Müdürlüğü tarafından Ankara'daki yetkili laboratuvara gönderildi. Yapılan testlerin sonucu ise negatif çıktı.

Isparta Valiliği ile Isparta İl Sağlık Müdürlüğü'nün koordinasyonunda yapılan numune alma işlemlerinin devam edeceği öğrenildi. Isparta'da her türlü önlem ve tedbir Sağlık Bakanlığı ile eşgüdümlü olarak İl Sağlık Müdürlüğü tarafından yapıldığı bildirildi.

turkiyede-kac-koronavirus-testi-yapildi


 Kaynak: Kanal32
 

Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA DELİNATÖR, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA BOYA MALZEMELERİısparta ekran değişimi cam değişimiISPARTA ucuz mobilyaısparta cocuk kulübüısparta eğlence merkezlerisüpürge toz torbasıISPARTA ŞARKÜTERİISPARTA TÜRKER AVM
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR