isparta-haberISPARTA OTO EKSPERTİZisparta-corba-siparis-salonu

Isparta'da ‘İş Dünyası Kayıtsız Kalmıyor Projesi’eğitimleri devam ediyor

Isparta'da ‘İş Dünyası Kayıtsız Kalmıyor Projesi’eğitimleri devam ediyor

Isparta'da ‘İş Dünyası Kayıtsız Kalmıyor Projesi’eğitimleri devam ediyor
ISPARTA
G.Tarihi: 07.02.2017 17:38
0
ISPARTA DÜĞÜN SALONLARIISPARTA-TENTE-BRANDA
‘İş Dünyası Kayıtsız Kalmıyor Projesi’eğitimleri devam ediyor

Avrupa Birliği  tarafından finanse edilen Kayıtlı İstihdamın Teşviki-II Hibe Programı kapsamında Süleyman Demirel Üniversitesi ve Isparta Ticaret ve Sanayi Odası tarafından yürütülen ‘’İş Dünyası Kayıtsız Kalmıyor’’ projesinin eğitim programları devam ediyor. Süleyman Demirel Üniversitesi ve Isparta Ticaret ve Sanayi Odası ortaklığıyla gerçekleştirilen eğitimlerin dördüncüsü tamamlandı. Aile Şirketlerinde Kurumsallaşma, Dış Ticaret, Satış Pazarlama ve Yönetim Eğitimleri sona erdi. İletişim, Sosyal Güvenlik Mevzuatı ve İş Hukuku eğitimleri de önümüzdeki haftalarda her Pazartesi ve Salı günleri saat 14.00 de Öğretmenevinde tüm ITSO üyelerine ve SDÜ öğrencilerine verilmeye devam edecek.

 
Katılımcılara Avrupa Birliği, Süleyman Demirel Üniversitesi ve Isparta Ticaret ve Sanayi Odası onaylı ulusal geçerliliğe sahip katılım belgesi verilecek.  Eğitim programıyla katılımcılara kurumsallaşmanın tanımı, kurumsallaşmanın önemi, kurumsallaşma unsurları, kurumsallaşma süreci, kayıtlı istihdamın teşvik edilmesi ve şirket bazlı kurumsallaşmanın desteklenmesi konusunda bilgiler veriliyor.  Projeyle aile şirketlerinin çevresel değişime uyacak, esnekliğini koruyacak şekilde kurallara, standartlara, prosedürlere sahip olması ve rakiplerine karşı avantaj sağlamaları amaçlanıyor.

Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.