GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA CAM BALKONISPARTA BALIK SİPARİŞ

Isparta'da “Hibrid ve Elektrikli Taşıtlar Teknolojisi ” bölümü açıldı

Isparta'da “Hibrid ve Elektrikli Taşıtlar Teknolojisi ” bölümü açıldı
ISPARTA
852 Okunma
0
Isparta Düğün Salonları
ISPARTA mobilya kampanyaları
SENİRKENT BELEDİYESİ BÜLTENİ

Belediye Başkanımız Sayın Kadir HEYBELİ Beyefendi’nin girişimleri ile Meslek Yüksekokulumuza yeni dönem için “Hibrid ve Elektrikli Taşıtlar Teknolojisi ” bölümü kazandırıldı.
23 Ocak 2020 Perşembe günü yapılan Sektörel Danışma Kurulu (SEDAK) toplantısında Yüksekokul Müdürümüz Sayın Prof. Dr. Murat ÖZTÜRK Beyefendi’nin anlatımı ile okulumuzun geçmiş, şimdi ve önümüzdeki dönem için yol haritasının sunumu ile başlayan toplantıda, “Tükiyenin Otomobili” vizyonuna destek amacıyla “Hibrid ve Elektrikli Taşıtlar Teknolojisi Programı” açılmasını uygun bulmuş “Hibrid ve Elektrikli Taşıtlar Teknolojisi Programı” için gerekli altyapı Senirkent Meslek Yüksekokulu Makine Resim Konstrüksiyon, Mekatronik, Makine, Elektrik, İklimlendirme Soğutma ve Bilgisayar Programcılığı bölümlerinin altyapısı ile sağlanabileceği, ayrıca yeni kurulacak laboratuvar ve Atölye’nin de Senirkent Belediyesi tarafından desteklenerek yapılacağını Sayın Belediye Başkanı Kadir HEYBELİ taahhüt etmişti.
Bu kapsamda, Belediye Başkanımız Sayın Kadir HEYBELİ Beyefendi ve Yüksekokul Müdürümüz Sayın Prof. Dr. Murat ÖZTÜRK Beyefendi, Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversite Rektörü Sayın Prof. Dr. İbrahim DİLER Beyefendi’yi ziyaret ettiler.
Ziyaret neticesinde, #Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversite Rektörü Sayın Prof. Dr. İbrahim DİLER Beyefendi, 2020-2021 döneminde “Hibrid ve Elektrikli Taşıtlar Teknolojisi” bölümü açılmasını uygun buldu.
Ülkemiz, İlçemiz ve Meslek Yüksükokulumuza hayırlı olsun…

Görüntünün olası içeriği: 5 kişi, oturan insanlar, oturma odası ve iç mekan

 
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
ISPARTA BAYAN KUAFÖRÜ, ISPARTA cam balkon, ısparta kasap, ISPARTA PERDE , ISPARTA bilgisayar servisi, ısparta  su arıtma cihazıISPARTA çiğköfte siparişi , ISPARTA PREFABRİK EV, ISPARTA AKTAR, ISPARTA elektrikli bisiklet, ISPARTA sineklik, ISPARTA bilgisayar servisi, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA iç giyim, ISPARTA DELİNATÖR, ISPARTA BOYA MALZEMELERİısparta eğlence merkezlerisüpürge toz torbasıISPARTA ŞARKÜTERİISPARTA TÜRKER AVM
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR