GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA CAM BALKONISPARTA BALIK SİPARİŞ

ISPARTA HABER: ELEKTRİKLİ SÜPÜRGENİZİN BAKIMINI YAPTIRMAYI İHMAL ETMEYİN!

Isparta'da Toz torbalı ve torbasız elektrikli süpürgenizin bakımı için adres süpürge dünyası

ISPARTA HABER: ELEKTRİKLİ SÜPÜRGENİZİN BAKIMINI YAPTIRMAYI İHMAL ETMEYİN!
ISPARTA
G.Tarihi: 05.10.2020 23:15
1081 Okunma
0
Isparta Düğün Salonları
ISPARTA mobilya kampanyaları
ELEKTRİKLİ SÜPÜRGENİZİN BAKIMINI YAPTIRMAYI İHMAL ETMEYİN!

Evinizi düzenli olarak süpürerek evinizi kir, toz ve bakteriden kurtararak, ortam havanızın temizlenmesini istersiniz. 
 Eğer elektrikli süpürgenizin motor bakımını ve filitre değişimlerini yaptırmazsanız  havaya %99.9 oranına kadar toz, kir ve hatta bakteriyi geri püskürtmüş olursunuz. Şüphesiz bakımı yapılmayan, toz torbası, filitresi değişmeyen elektrikli süpürgeler astım ve alerji hastalıklarına neden olan toz ve bakterileri dışarı tekrar havaya bırakmaktadırlar.

Tavsiyesi edilen nedir?
 
Filitreli süpürge alın, filitresinin zamanla değişimini yaptırın ve evinizi periyodik olarak temizleyin. Mobilyaların altını ve arkasını temizlemeyi unutmayın. Bunu yaparken orada birikmiş olanlara inanamayacaksınız ve bu birikenler muazzam bir hasatalık sebebi demektedir. 

TAMİR-BAKIM TEKNİK SERVİS VE YEDEK PARÇA
Isparta'da Süpürge Dünyası'ndaki tamir ekipleri her marka elektrikli süpürgelerin teknik altyapısında bilgi sahibidir. Elektrik süpürgenizin  periyodik bakımını yaptırarak süpürge motorundaki çıkabilecek olası tüm arızaların önüne geçmiş olur  ve yüksek maliyetlerden kurtulmuş olursunuz.
Isparta'da her model ve marka süpürgeniz için toz torbası,filtre, boru, hortum, emici başlık satışı. Ayrıca toz torbası bulunmayan sulu süpürgeler ve torbasız süpürgeler için de yedek parça bulunmaktadır.

Hemen arayıp süpürgenizin toz torbası, filtre değişimi ve bakımı hakkında destek alın!

Adres: Yayla mahallesi ismetpaşa caddesi NO: 21/A (Çarşı Polis Karakolu üstü) Davraz Ev Dünyası Yanı
Telefon: 0530 821 53 45

DSC1001-Copy

DSC1003-Copy

DSC1004-Copy

DSC1005-Copy

DSC0001-Copy

DSC1001-Copy

DSC0002-Copy

DSC0003-Copy

DSC0004-Copy
 
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
ISPARTA egzoz tamiriISPARTA DÖNER SİPARİŞISPARTA NAYAN KUAFÖRISPARTA uygun avm, ISPARTA BAYAN KUAFÖRÜ, ISPARTA cam balkon, ısparta kasap, ISPARTA PERDE , ISPARTA bilgisayar servisi, ısparta  su arıtma cihazıISPARTA PREFABRİK EV, ISPARTA AKTAR, ISPARTA elektrikli bisiklet, ISPARTA sineklik, ISPARTA bilgisayar servisi, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA iç giyim, ISPARTA DELİNATÖR, ISPARTA BOYA MALZEMELERİısparta eğlence merkezlerisüpürge toz torbasıISPARTA TÜRKER AVM
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR