GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA CAM BALKONISPARTA BALIK SİPARİŞ

BAŞKAN VELİ GÖK’ÜN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

BAŞKAN VELİ GÖK’ÜN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI
ISPARTA
283 Okunma
0
Isparta Düğün Salonları
ISPARTA mobilya kampanyaları
EĞİRDİR BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN
VELİ GÖK’ÜN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI


Bayramlar, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği, bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. Millet olarak hep birlikte bir bayrama daha ulaşmanın manevi hazzını, muhabbetini, gönül huzurunu yaşıyoruz. Yardımlaşma ve dayanışmanın en güzel örneklerinin sergilendiği yoksulun, yetimin, korunup kollandığı, kırgınlıkların yerini sevgi ve barışın aldığı bayramlar hepimiz için benzersiz günlerdir. Ramazan ayının sağladığı manevi iklim sayesinde kazanılan saygı, sevgi, dostluk, kardeşlik ve hoşgörü kültürünü hayatımızın bundan sonraki bölümüne daha çok yayalım. Bu bayramı dünyayı kasıp kavuran koronavirüs salgını nedeni ile evlerimizde geçireceğiz. Komşu ve akraba ziyaretlerine gidemeyeceğiz, memleketimize, köyümüze gidemeyeceğiz, sevdiklerimizi belki kısa bir süre daha kucaklayamayacağız. Sevgili Eğirdir halkım, şuna inanınki Devletimiz bütün bu tedbirleri ve önlemleri sizlerin geleceği için alıyor. En kısa sürede eski normal hayatımıza dönebilmemiz ve hep birlikte mutlu günlere kavuşabilmemizin anahtarı tedbirlere riayet etmekten geçiyor. Sıkıldınız, haklısınız tabiî ki, belki hiç bir şey istediğiniz gibi gitmiyor olabilir, sadece yapmanız gereken, dünyanın ne halde olduğunu ve ülkemizin durumunu göz önüne aldığınızda aradaki farkı görmeniz daha kolay olacaktır.
Sevgili Eğirdir halkım, değerli mesai arkadaşlarım pazar günü idrak edeceğimiz Ramazan Bayramınızı bu duygu ve düşüncelerle kutluyor, bayramın Türk İslam Alemine hayırlar getirmesini, ayrıca rabbimden bölücü terör örgütü ile canlarını feda etme pahasına kahramanca mücadele eden Mehmetçiklerimize, polis ve tüm güvenlik mensuplarımıza yardımcı olmasını niyaz ediyor, bayramlarını kutluyorum. Sevgi ve Saygılarımla.
Veli GÖK
Eğirdir Belediye Başkanı

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, masa ve iç mekan
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
ISPARTA döner sipariş, ISPARTA iskender sipariş, ISPARTA çocuk kreşi, ISPARTA çiğköfte siparişi , ISPARTA PREFABRİK EV, ISPARTA AKTAR, ISPARTA manav sipariş, ISPARTA HALI KAMPANYASI, ISPARTA elektrikli bisiklet, ISPARTA sineklik, ISPARTA bilgisayar servisi, ISPARTA bilgisayar aksesuarları, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA iç giyim, ISPARTA DELİNATÖR, ISPARTA BOYA MALZEMELERİısparta ekran değişimi cam değişimiısparta eğlence merkezlerisüpürge toz torbasıISPARTA ŞARKÜTERİISPARTA TÜRKER AVM
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR