GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA OTO EKSPERTİZISPARTA BALIK SİPARİŞ

Isparta'da Avukatlar Günü

Isparta'da Avukatlar Günü
ISPARTA 0
Isparta Düğün Salonları
5 Nisan Avukatlar Günü dolayısıyla Vali Ömer Seymenoğlu Isparta Barosu Başkanı Ünsal Çankaya ve Baro Yönetim Kurulu üyeleriyle bir araya geldi, avukatların gününü kutladı.
Görüşmede avukatların, adalet sistemimizin temel unsuru ve savunma hakkının temsilcileri olduklarını vurgulayan Vali Seymenoğlu avukatların aynı zamanda vatandaşlarımızı sahip oldukları haklar konusunda bilgilendirerek bu hakların korunmasında da önemli görevler üstlendiklerini söyledi ve misafirler nezdinde tüm avukatların gününü kutladı.

Bir 2 kişi, ayakta duran insanlar, iç mekan ve ofis görseli olabilir

Bir 2 kişi, oturan insanlar, ayakta duran insanlar ve iç mekan görseli olabilir

Bir bir veya daha fazla kişi, çiçek ve iç mekan görseli olabilir

Bir 2 kişi, takım elbise ve iç mekan görseli olabilir

Bir bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar, oturan insanlar ve iç mekan görseli olabilir
 
 
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
isparta-mobilya-magazasiisparta konteynerısparta gül lokumunidua Ispartaısparta gelinliknidua instagramnidua instagramnidua whatsAppısparta cam balkonısparta duşakabintürker kapındatürker kapındaISPARTA ONLİNE MAĞAZA AŞIŞVERİŞ SİTESİISPARTA AKTAR ISPARTA bilgisayar tamiriisparta oto ekspertizISPARTA egzoz tamiriISPARTA egzoz tamiriısparta bowling salonuISPARTA cam balkon, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA uygun avm, ısparta kasap, ISPARTA sineklik, ISPARTA iç giyim, ISPARTA BOYA MALZEMELERİsüpürge toz torbası
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR