GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA OTO EKSPERTİZISPARTA BALIK SİPARİŞ

DARBE İMALI BİLDİREYE KARŞI ‘TÜRK MİLLETİ CANINI ORTAYA KOYMAYA HAZIRDIR’

DARBE İMALI BİLDİREYE KARŞI ‘TÜRK MİLLETİ
CANINI ORTAYA KOYMAYA HAZIRDIR’
ISPARTA 0
Isparta Düğün Salonları
EĞİRDİR BELEDİYE BAŞKANI VELİ GÖK
 DARBE İMALI BİLDİREYE KARŞI ‘TÜRK MİLLETİ
CANINI ORTAYA KOYMAYA HAZIRDIR’.
DEDİ.

 
Eğirdir Belediye Başkanı Veli Gök dün gece saatlerinde darbe imalı bir skandal bildiriye imza atan 103 amiral için şu ifadeleri kullandı. ‘Dün olduğu gibi bugünde devletimizin ve milletimizin yanındayız. Deniz Kuvvetlerinden emekli 103 amiralin darbe imalı bildirisini şiddetle kınıyorum. Şanlı Türk Silahlı Kuvvetlerimiz tarih boyunca vatanımızın ve milletimizin bekası için hizmetini gururla sürdürmektedir. Devletimizin birliğine bütünlüğüne kast etmek isteyecek her kim olursa olsun her zaman karşısında duracağımızın, hatta canımızı seve seve bu vatan toprakları için feda edeceğimizin bilinmesini isteriz. Darbeci zihniyetlere sadece şunu söylemek isteriz eğer böyle bir hevesiniz varsa bunu unutun. Türk milleti canını ortaya koyarak askeri, polisi ve vatandaşıyla gereğini yapmaya hazırdır.’  dedi.
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
isparta-mobilya-magazasiisparta konteynerısparta gül lokumunidua Ispartaısparta gelinliknidua instagramnidua instagramnidua whatsAppısparta cam balkonısparta duşakabintürker kapındatürker kapındaISPARTA ONLİNE MAĞAZA AŞIŞVERİŞ SİTESİISPARTA AKTAR ISPARTA bilgisayar tamiriisparta oto ekspertizISPARTA egzoz tamiriISPARTA egzoz tamiriısparta bowling salonuISPARTA cam balkon, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA uygun avm, ısparta kasap, ISPARTA sineklik, ISPARTA iç giyim, ISPARTA BOYA MALZEMELERİsüpürge toz torbası
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR