GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA OTO EKSPERTİZ

SDÜ'den ''Su Temalı'' çevrimiçi karma sergi

SDÜ'den ''Su Temalı'' çevrimiçi karma sergi
TÜRKİYE
193 Okunma
0
Süleyman Demirel Üniversitesi (SDÜ) Güzel Sanatlar Fakültesi (GSF) tarafından hazırlanan ˈˈSuˈˈ temalı sergi açıldı.

Her geçen gün önemi artan ve hayati değer taşıyan su kaynaklarına dikkati çekmek amacıyla, Süleyman Demirel Üniversitesi (SDÜ) Güzel Sanatlar Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Mustafa Genç ve Araştırma Görevlisi Dr. Mavi Çakmakçıˈnın küratörlüğünde hazırlanan sergiye 380 sanatçı eserleriyle müracaat etti.

Uluslararası Online Karma Sergide, ulusal ve uluslararası jürinin belirlediği 200ˈden fazla sanatçının eseri Instagram platformunda katılımcılar ile buluştu.
 
-Sergiyi sanal ortamda gezmek için lütfen linki tıklayınız
https://www.instagram.com/sdugsf.sergiplatformu/
 
38229382303823138232382333823438235

 
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
isparta-oyuncak-oyun-zeka-akil-oyunlariisparta-temizlik-sirketleriisparta-bilardo-bowling-eglence-alani-merkezitürker kapındaisparta-kasap-et-urunleri-mangal-alo-paket-siparisisparta-yazar-kasa-profilo-yetkili-teknik-servisiisparta-kasap-kurbanlikisparta-mobilya-imalatiisparta-marka-patent-tesciliisparta-marka-tescilISPARTA ONLİNE MAĞAZA AŞIŞVERİŞ SİTESİisparta-mobilya-magazasiisparta konteynerisparta-marka-tescilısparta gül lokumunidua Ispartaısparta gelinliknidua instagramnidua instagramnidua whatsAppısparta cam balkonısparta duşakabinISPARTA AKTAR ISPARTA bilgisayar tamiriISPARTA motosikletISPARTA egzoz tamiriISPARTA cam balkon, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA uygun avm, ısparta kasap, ISPARTA sineklik, ISPARTA iç giyim, ISPARTA BOYA MALZEMELERİsüpürge toz torbası
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR