isparta-haberISPARTA OTO EKSPERTİZisparta-corba-siparis-salonuISPARTA-mobilya-magazalariISPARTA-genc-odasi-bebek-cocuk-odasimobilya-magazalari

Isparta Haber: Başkan Başdeğirmen: ''Dostluğumuz Daha Da Pekiştirilecek''

Isparta Haber: Başkan Başdeğirmen: ''Dostluğumuz Daha Da Pekiştirilecek''
TÜRKİYE 0
ISPARTA DÜĞÜN SALONLARIISPARTA-TENTE-BRANDA
Dostluğumuz Daha Da Pekiştirilecek
 
Moldova Gagavuz Milletvekili Ivanna Köksal, Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’i ziyaret etti. Milletvekili Köksal, Isparta Belediyesi tarafından 2020 yılında Moldova Gagavuzya Otonom bölgesindeki Gagavuz Türklerine çocuk parkı ve kilit parke taşı ile birlikte çeşitli yardımlarda bulunan Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’e teşekkür etti.
Moldova Gagavuz Milletvekili İvanna Köksal beraberinde eşi Rafet Köksal ve Kanal32 Genel Müdürü Fatih Kurt ile birlikte Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’i makamında ziyaret etti.
Moldova Gagavuz Milletvekili İvanna Köksal, Isparta Belediyesinden gelen çocuk parkları, bankları halkla birlikte yerleştirdiklerini dile getirerek, “Çocuklarımızla çok güzel bir açılış yaptık” derken yapılan düzenlemelere ilişkin Başkan Başdeğirmen’le görselleri paylaştı.
Karşılıklı güzel hizmetler yaptıklarına değinen Milletvekili İvanna Köksal, “Bizi kardeş olarak yalnız bırakmıyorsunuz. Bizlerle okul ihtiyaçları ve çocuk parkları gibi birçok şeyler paylaştınız, gönderdiniz. Gönderilenleri halkımızla paylaştık ve hizmet veriyor. Gagavuz Türkleri destekleriniz için sizlere teşekkür ediyor” dedi.
Moldova Gagavuz Milletvekili İvanna Köksal’ın eşi Rafet Köksal da ülkelerinin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın destekleriyle tüm dünyada tanınan bir yer olduğunu aktardı. Yapılan yatırımlardan da bahseden Rafet Köksal, Türkiye’deki çocukları ülkede ağırlamak istediklerini belirtti. Köksal, “Karşılıklı geliş gidişler olursa çocuklar kardeşliği daha da pekiştirirler” şeklinde konuştu.
Ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getiren Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen de “Bizim dilimizi konuşan, soyumuzdan gelen, bizi bilen kültürümüzle birbirimizi tanıyan bir kişinin bu görevlerde olması bizi son derece mutlu ediyor. İki ülke arasındaki dostluğun pekiştirilmesi anlamında güzel çalışmalar yapıyorsunuz. Ülkenizin yaşam şartlarını yükseltmek için önemli çalışmalar yapıyorsunuz. Bizlerde bu hizmetlerin içerisinde bulunmaktan son derece mutluyuz. Oradaki mutluluğu görünce bende mutlu oldum. Bir Ispartalı olarak Gagavuzya da olmak, çocukları mutlu etmek, ismimizin Türk Bayrağımız ile asılı olması bize gurur verici. Az önce de görüştüğümüz gibi başarılı çocuklarımızı bir hafta 10 gün ülkenize gönderebiliriz, aynı şekilde çocuklarınızı da burada ağırlamak isteriz. Bunun güzel bir proje olacağı inancındayım. Bize düşen ne görev varsa size hizmet etmekten memnuniyet duyarız” görüşlerinde bulundu. 
 
17-01-2022-moldava-gagavuz-milletvekili-ivanna-koksal-ziyaret-317-01-2022-moldava-gagavuz-milletvekili-ivanna-koksal-ziyaret-117-01-2022-moldava-gagavuz-milletvekili-ivanna-koksal-ziyaret-2
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
isparta-kokorec-adana-durum-kofte-doner-ekmek-arasi-sucuk-alo-paket-siparis-doyum-bufe-isparta
isparta-pirlanta-yuzuk-kolye-alyans-ucuz-kampanya-koseoglu-kuyukculuk
isparta-perde-jaluzi-stor-fon-perde-firmalari
isparta-guzellik-merkezi-salonu-manikur-kalici-makyaj-protez-tirnak
isparta-cig-kofte-siparis-telefon
isparta-hatay-yoresel-urunler
isparta-gelinlik-tesettürlü gelinlik-makjaj-kiralama-bindalli-kaftan-
isparta-mobilya-dekorasyon-murfak-dolap-imalat
isparta-cam-imalatı-cift-cam-kampanya-fiyatlari
isparta-prefabrik-konut-ev-konteyner-ucuz-kampanya-fiyatlari
isparta-sarkuteri-yoresel-urunler-cig-sut-et
isparta-bali-izgara-ekmek-arasi-tava-restaurant
isparta-pizza-pasta-bogaca-tatli-simit-borek-siparis-telefon-pinoli-
isparta-gunes-elektrik-paneli
isparta-mobilya-ipek-muzaffer-tarik-karaca-divanev-manco-genc-cocuk-odasi-inegol-divanev-mobilya
isparta-ic-giyim
isparta-sanziman-hidrolik-direksiyon-tamiri
isparta-oto-muzik-sistemleri
isparta-pastane-yas-pasta-siparisi-baklava
ISPARTA iç giyim, isparta-dugun-salonları-bubble-kids
isparta-temizlik-sirketleriisparta-off-road-modifiye-oto-aksesuartürker kapındaisparta-mobilya-imalatiISPARTA ONLİNE MAĞAZA AŞIŞVERİŞ SİTESİısparta gül lokumuısparta cam balkonısparta duşakabinISPARTA bilgisayar tamiriISPARTA motosikletISPARTA egzoz tamiriISPARTA cam balkon, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA uygun avm, ısparta kasap, ISPARTA sineklik, ISPARTA BOYA MALZEMELERİsüpürge toz torbası
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR