GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA OTO EKSPERTİZ

ISPARTA BELEDİYESİ KÜTÜPANE KAZANDIRDI

ISPARTA BELEDİYESİ KÜTÜPANE KAZANDIRDI
TÜRKİYE
186 Okunma
0
 
Akkent Mahallesinde bulunan Şehit Polis Memuru Tolgahan Önal Ortaokuluna, okul aile birliği ve muhtarlığın talepleri doğrultusunda, Isparta Belediyesi tarafından kütüphane kazandırıldı, okul bahçesindeki oyun gurubu yenilendi. Okul aile birliği kütüphane için kitap bağış kampanyasının startını verdi.
 
MUHTAR VE HEYET BAŞKAN
BAŞDEĞİRMEN’İ ZİYARET ETTİ

Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen tarafından Akkent Mahallesi Şehit Polis Memuru Tolgahan Önal Ortaokuluna kütüphane kazandırıldı.
Geçen ay Akkent Mahallesi Muhtarı Bekir Çevikbaş ve beraberindeki heyet Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’i ziyaret etmiş ve ihtiyaçlarına ilişkin bilgiler vermişti. Mahalledeki okullarının kütüphanesinin yenilenmesi yönünde istekte bulunan heyete, Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen anında karşılık verdi. Başkan Başdeğirmen’in talimatları doğrultusunda okula kütüphane kazandırıldı, okul bahçesinde bulunan çocuk oyun alanı yenilendi.
Çok kısa bir süre içerisinde okullarına kütüphane kazandırılmasından dolayı duydukları memnuniyetini dile getiren Okul Aile Birliği Başkanı Bakiye Fırtına ve Muhtar Bekir Çevikbaş, Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’e teşekkür etti.
 
İHTİYAÇLARIMIZ KARŞILANDI
KÜTÜPHANEMİZ TAMAMLANDI

Okul Müdürü Şahin Yörük ve Müdür Yardımcısı Müyesser Başdeğirmen başta olmak üzere okul görevlileri ile yaptıkları görüşmelerde kütüphane ihtiyacı olduğuna karar verdiklerini söyleyen Okul Aile Birliği Başkanı Bakiye Fırtına, “Okulumuzun öncelikle bir kütüphaneye ve özellikle ilkokul öğrencilerimizin teneffüslerde oynamaları için oyun parkına ihtiyacı vardı. Bizde çalışmalarımızı bu yönde değerlendirdik. Okul Aile Birliği olarak kütüphanemiz ve oyun parkı için yapmış olduğumuz girişimler sonuçsuz kalmadı. Belediye Başkanımız Şükrü Başdeğirmen’in katkılarıyla kütüphanemiz için dolaplar, masalar gibi materyaller karşılandı” dedi.
 
SIRA KİTAP KAMPANYASINDA

Okul Aile Birliği Başkanı Bakiye Fırtına, bu süreçten sonra okul, okul aile birliği ve veliler olarak kütüphaneye kitap toplama kampanyası başlattıklarını ve kütüphaneyi zenginleştirmek istediklerini belirtti. Fırtına, “Kütüphanemize masalarımız, raflarımız konuldu, elimizde bulunan kitaplarımızı yerleştirdik ancak raflarımız boş kaldı. Bugün itibariyle okulumuz için kitap bağışı kampanyası başlattık. Raflarımızın dolmasını ve çocuklarımızın çok daha iyi bir şekilde buradan faydalanmalarını istiyoruz. Kütüphanemize destek olmak isteyenlerin desteğini bekliyoruz.” görüşlerinde bulunurken, oyun parkının ve kütüphanenin yapılmasına ve geliştirilmesinde emeği geçen Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen ve okul idarecilerine teşekkür etti.  
 
BAŞKANIMIZ DUYARSIZ KALMADI

Akkent Mahallesi Muhtarı Bekir Çevikbaş, okul idaresi, mahalle sakinleri, azalardan oluşan bir heyetle nisan ayı içerisinde Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’i makamında ziyaret ettiklerini hatırlatarak, “Karşılıklı görüş alışverişinde bulunduk. Başkanımız bu ziyaretimize duyarsız kalmadı. İsteklerimiz arasında okulumuza kütüphane kazandırılması yine okul çocuk alanımızın yenilenmesi vardı. Başkanımızın talimatlarıyla çocuk oyun alanımızdaki eksikliklerimiz giderildi, kütüphanemiz kuruldu. Kütüphanemizde raflarımız boş. Raflarımız duyarlı vatandaşlarımız sayesinde dolacaktır. Mahallemizdeki semt spor sahamız bitmek üzere. Sosyal tesisimizin hafriyat alımı devam etmekte. Diğer taleplerimizin de sırasıyla yapılacak olması bizleri sevindirdi. Akkent Mahallesi olarak başkanımıza çok teşekkür ediyoruz” görüşlerinde bulundu.

28-05-2021-akkent-ortaokulu-kutuphane-428-05-2021-akkent-ortaokulu-kutuphane-228-05-2021-akkent-ortaokulu-kutuphane-328-05-2021-akkent-ortaokulu-kutuphane-1


 
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
isparta-oyuncak-oyun-zeka-akil-oyunlariisparta-temizlik-sirketleriisparta-bilardo-bowling-eglence-alani-merkezitürker kapındaisparta-kasap-et-urunleri-mangal-alo-paket-siparisisparta-yazar-kasa-profilo-yetkili-teknik-servisiisparta-kasap-kurbanlikisparta-mobilya-imalatiisparta-marka-patent-tesciliisparta-marka-tescilISPARTA ONLİNE MAĞAZA AŞIŞVERİŞ SİTESİisparta-mobilya-magazasiisparta konteynerisparta-marka-tescilısparta gül lokumunidua Ispartaısparta gelinliknidua instagramnidua instagramnidua whatsAppısparta cam balkonısparta duşakabinISPARTA AKTAR ISPARTA bilgisayar tamiriISPARTA motosikletISPARTA egzoz tamiriISPARTA cam balkon, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA uygun avm, ısparta kasap, ISPARTA sineklik, ISPARTA iç giyim, ISPARTA BOYA MALZEMELERİsüpürge toz torbası
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR