GÜCÜ ETKİSİNDE
isparta-mobilyaISPARTA OTO EKSPERTİZ

Yalvaç esnafımıza geçmiş olsun

Yalvaç esnafımıza geçmiş olsun
ISPARTA
G.Tarihi: 14.03.2021 13:32
1
ISPARTA DÜĞÜN SALONLARIISPARTA-TENTE-BRANDA
Yalvaç ilçemizde, 40 yıllık geçmişe sahip, yoğunlukla okul kıyafetleri imalatı ve kaban imalatıyla iştigal eden 86 işletmenin yer aldığı Yalvaç Terziler Sitesinde bilinmeyen nedenlerden dolayı meydana gelen bu afet sonucu maddi ve manevi kayba uğrayan esnafımıza geçmiş olsun der, böylesi felaketleri Allah'ım bir daha göstermemesini dileriz. Devletimizin en kısa sürede esnafımızın yaralarını sarmasını, Yalvaç ekonomisine katkılarının devamını sağlayacak, mağduriyetlerini giderecek tedbirleri almasını temenni ediyoruz. Yeniden Refah Partisi olarak yangın sonucunda işyeri zarar gören esnafımızın maddi ve manevi olarak yanlarında olacağız.

#YenidenRefah Partisi Isparta İl Başkanlığı
 
853d6eaa-96ed-4357-af75-aeafa1258551477412a1-5fcf-46d2-99a1-6a5b85703c6b9cb3f49a-7cd1-4995-a501-e46cd1a71030af5cc31f-b85e-4c62-bc82-5d53aeaa9a09
Yorumlar1
Onay Bekleyenler1
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Hadi Büyükkaytan6 ay önce
ısparta akel özel güvenlik eğitim kurumu olarak; yalvaç terziler sitesinde meydana gelen bu afet sonucu maddi ve manevi kayba uğrayan esnafımıza geçmiş olsun. allah'ım böylesi felaketleri bir daha göstermesin.
isparta-turko-turk-isi-lezzetler-doner-alo-paket-siparis
isparta-balikci-restoran-siparis-telefon
isparta-dugun-nisan-kina-organizasyon-ucuz-etkinlik-salonu
isparta-telefon-tamiri-aksesuar-yedek-parca
isparta-oto-muzik-sistemleri
isparta-cep-mobil-telefon-tamiri-servisi
isparta-pastane-yas-pasta-siparisi-baklava
isparta-gastro-gaziantep-mutfagi-telefon-siparis
isparta-etnik-elbise-giyim-bohem-viskon-otantik-giysi
isparta-aktar-sifali-bitkiler-kahve-baharat
isparta-oto-ekspertiz-sanziman-tamiri-yedek-parca
isparta-dugun-salonları-bubble-kids
isparta-temizlik-sirketleriisparta-off-road-modifiye-oto-aksesuarisparta-bilardo-bowling-eglence-alani-merkezitürker kapındaisparta-kasap-sarkuteriisparta-mobilya-imalatiISPARTA ONLİNE MAĞAZA AŞIŞVERİŞ SİTESİısparta gül lokumuısparta cam balkonısparta duşakabinISPARTA bilgisayar tamiriISPARTA motosikletISPARTA egzoz tamiriISPARTA cam balkon, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA uygun avm, ısparta kasap, ISPARTA sineklik, ISPARTA iç giyim, ISPARTA BOYA MALZEMELERİsüpürge toz torbası
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR