GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA CAM BALKONISPARTA BALIK SİPARİŞ

Isparta'da okullar daha güvenli hale getiriliyor

Isparta'da okullar daha güvenli hale getiriliyor
ISPARTA
1056 Okunma
0
Isparta Düğün Salonları
ISPARTA mobilya kampanyaları
Okullarımızdaki Hummalı Çalışmalar Devam Ediyor
Pandemi dolayısıyla okullarda eğitime ara verilmesi eğitime yapılan yatırımları engelleyemedi. Dünyayı etkisi altına alan Covid-19 pandemisi ülkemizde de Mart ayından beri öğrencileri okullarından ayırdı. Ancak Isparta Valiliği bu ayrılığı fırsata çevirerek il merkezinde ve ilçelerde ihtiyacı olan okulların güçlendirme ve tadilat işlerine girişti. Öğrencilerine tamamen kavuşmasına kısa bir süre kalan okullar yapılan çalışmalarla öğrencilere daha güvenli ortamlarda hizmet sunacak.
Bir yandan modern okul inşaatları devam ederken güçlendirme kararı alınan ve tadilat ihtiyacı olan okullardaki hummalı çalışmalar devam ediyor. Isparta Valiliği koordinesinde devam eden çalışmalar yakından takip ediliyor, herhangi bir aksaklık yaşanmaması için sıklıkla yerinde denetimler yapılıyor. Isparta Valiliği İl Özel İdaresi bütçesinden çalışmalar için  23 Milyon liralık kaynak ayırdı.
Çalışmalar kapsamında İlçelerde Gelendost Anadolu Lisesi, Şarkikaraağaç İMKB Atatürk İlkokulu ve Ortaokulu ile Yalvaç İMKB İlkokulu ve Ortaokulu’nun güçlendirme ihaleleri geçtiğimiz haftalarda Isparta İl Özel İdaresi tarafından yapılarak çalışmalar başladı.
İl merkezinde ise Zehra Ulusoy İlkokulu, Yedişehitler ilkokulu ve Gülistan Ortaokulu’nda güçlendirme ve  tadilat çalışmaları devam ediyor.


Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
ISPARTA egzoz tamiriISPARTA DÖNER SİPARİŞISPARTA NAYAN KUAFÖRISPARTA uygun avm, ISPARTA BAYAN KUAFÖRÜ, ISPARTA cam balkon, ısparta kasap, ISPARTA PERDE , ISPARTA bilgisayar servisi, ısparta  su arıtma cihazıISPARTA PREFABRİK EV, ISPARTA AKTAR, ISPARTA elektrikli bisiklet, ISPARTA sineklik, ISPARTA bilgisayar servisi, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA iç giyim, ISPARTA DELİNATÖR, ISPARTA BOYA MALZEMELERİısparta eğlence merkezlerisüpürge toz torbasıISPARTA TÜRKER AVM
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR