GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA OTO EKSPERTİZ

Şehrin terası Kirazlıdere’de çalışmalarda sona gelindi

Şehrin terası Kirazlıdere’de çalışmalarda sona gelindi
TÜRKİYE
101 Okunma
0
Şehrin terası Kirazlıdere’de çalışmalarda sona gelindi
 
Isparta’nın terası olarak bilinen Kirazlıdere’ye modern bir tesis kazandıran Isparta Belediyesi, Gökçay Mesireliğinden tesislere çıkan 1200 metrelik yolun asfaltlanmasını tamamladı. Yürüyüş yolu ve bisiklet yolu oluşturulurken, şehir yeni bir cazibe merkezine daha kavuşuyor.  
 
Şehrin terası konumunda bulunan Kirazlıdere’de çalışmalarda son aşamaya gelindi. Isparta Belediyesi tarafından en üst bölgeye sosyal tesis yapılırken, tesis ile Gökçay Mesireliği arasında kalan 1200 metrelik yol güzergahında asfalt çalışmaları tamamlandı, yürüyüş yolu ile bisiklet yolu oluşturuldu.
Yine güzergah boyunca sağlı, sollu taş duvar yapımı tamamlandı, güzergah boyunun aydınlatılması ile yol üzerine kurulan amfi tiyatronun bulunduğu alanda 40 araçlık otopark yapıldı. Amfi tiyatro ile dükkanların bulunduğu alanın karşısındaki tepeye şelale yapıldı.
Yol güzergahı üzerinde bulunan alana geçen yıllara kadar Türk Hava Kuvvetleri emrinde görev yapan ve süresini dolduran bir savaş uçağı yerleştirildi. Uçak ve çevresinde peyzaj çalışmaları gerçekleştirildi.
Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’in talimatları doğrultusunda gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında Gökçay Mesireliği ile Kirazlıdere arasındaki yoldaki asfaltlama çalışmaları da bitirildi.
Isparta’nın yeni cazibe merkezi olacak Kirazlıdere’nin tamamlanmasıyla birlikte vatandaşlar ister araçları, ister yaya, isterse bisikletleriyle rahatça en üst noktada yer alan tesislere ulaşabilecek güzel bir vakit geçirebilecek. Ayrıca yol üzerinde yapılan amfi tiyatrodan şehri izleyebilecek, amfi altında bulunan dükkanlardan faydalanabilecek.
 
11-06-2021-kirazlidere-asfalt-211-06-2021-kirazlidere-asfalt-311-06-2021-kirazlidere-asfalt-4default11-06-2021-kirazlidere-asfalt-511-06-2021-kirazlidere-asfalt-6
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
isparta-oyuncak-oyun-zeka-akil-oyunlariisparta-temizlik-sirketleriisparta-bilardo-bowling-eglence-alani-merkezitürker kapındaisparta-kasap-et-urunleri-mangal-alo-paket-siparisisparta-yazar-kasa-profilo-yetkili-teknik-servisiisparta-kasap-kurbanlikisparta-mobilya-imalatiisparta-marka-patent-tesciliisparta-marka-tescilISPARTA ONLİNE MAĞAZA AŞIŞVERİŞ SİTESİisparta-mobilya-magazasiisparta konteynerisparta-marka-tescilısparta gül lokumunidua Ispartaısparta gelinliknidua instagramnidua instagramnidua whatsAppısparta cam balkonısparta duşakabinISPARTA AKTAR ISPARTA bilgisayar tamiriISPARTA motosikletISPARTA egzoz tamiriISPARTA cam balkon, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA uygun avm, ısparta kasap, ISPARTA sineklik, ISPARTA iç giyim, ISPARTA BOYA MALZEMELERİsüpürge toz torbası
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR