GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA CAM BALKONISPARTA BALIK SİPARİŞ

Isparta Belediye Başkanı Sayın Şükrü Başdeğirmen’in YKS mesajı

Isparta Belediye Başkanı Sayın Şükrü Başdeğirmen’in YKS mesajı
TÜRKİYE
2131 Okunma
0
Isparta Düğün Salonları
ISPARTA mobilya kampanyaları
Isparta Belediye Başkanı Sayın Şükrü Başdeğirmen’in YKS mesajı
 
İlimizde ve Türkiye’de cumartesi ile pazar günü, toplam üç oturum halinde yapılacak olan Yükseköğretim Kurumları Sınavına (YKS) katılacak olan tüm gençlerimize en kalbi duygularımla başarılar diliyorum.
Sevgili Gençler;
Korona virüsü salgını dolayısıyla üç ayı aşkın bir süre okullarınızdan, öğretmenlerinizden uzak kadınız.
Bu süreçte eğitim ve öğretiminize Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde, Milli Eğitim Bakanlığımız bünyesinde dünya çapında standartlara sahip Eğitim Bilişim Ağı (EBA) Akademik Destek Sistemi ile sınavlarınıza hazırlandınız.
Bizlerde Isparta Belediyesi Eğitim Kurumlarımızda üniversite sınavına hazırlanan siz gençlerimize uzaktan online olarak yardımcı olma gayreti içerisinde olduk.
Belediye olarak bizlerde değişen ihtiyaçlara göre çözümler üretmeye devam edeceğiz.
Bu süreçte siz gençlerimizin eğitimlerine ve sınava en iyi şekilde hazırlanmanıza katkı sunan başta öğretmenlerimiz olmak üzere tüm eğitim camiasına ve öğrencilerimizin velilerine teşekkürlerimi sunuyorum.
Sevgili Gençler;
Pandemi boyunca evlerinizde kalarak toplumsal sorumluluğun gerekliliğini yerine getirmekle kalmayıp örnek oldunuz, bu süreçte sınava hazırlandınız.
Önümüzde hepinizin heyecanla beklediği iki sınav günü var. Bu iki günün iki başarı günü ve sınavın sizler için güzel bir başlangıca vesile olmasını yürekten diliyorum.
Heyecanınızı paylaşıyor, sizlere başta sağlık olmak üzere mutlu ve başarılı bir ömür diliyorum.
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
ISPARTA BAYAN KUAFÖRÜ, ISPARTA cam balkon, ısparta kasap, ISPARTA PERDE , ISPARTA bilgisayar servisi, ısparta  su arıtma cihazıISPARTA çiğköfte siparişi , ISPARTA PREFABRİK EV, ISPARTA AKTAR, ISPARTA elektrikli bisiklet, ISPARTA sineklik, ISPARTA bilgisayar servisi, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA iç giyim, ISPARTA DELİNATÖR, ISPARTA BOYA MALZEMELERİısparta eğlence merkezlerisüpürge toz torbasıISPARTA ŞARKÜTERİISPARTA TÜRKER AVM
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR