GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA OTO EKSPERTİZISPARTA BALIK SİPARİŞ

COTTON BOX’IN “TASARIMA DEĞER” YARIŞMASINDA DEĞERLENDİRME SÜRECİ BAŞLADI

COTTON BOX’IN “TASARIMA DEĞER” YARIŞMASINDA DEĞERLENDİRME SÜRECİ BAŞLADI
TÜRKİYE 0
Isparta Düğün Salonları
COTTON BOX’IN “TASARIMA DEĞER” YARIŞMASINDA DEĞERLENDİRME SÜRECİ BAŞLADI
 
Ev tekstili sektöründe adından söz ettiren Cotton Box’ın düzenlediği “Tasarıma Değer” yarışmasının başvuru süresi sona erdi.  Türkiye genelinde Moda Tasarımı, Geleneksel Türk El Sanatları, Grafik Tasarımı, Moda ve Tekstil Tasarımı, Görsel İletişim Tasarımı, Endüstriyel Tasarım, Mimarlık ve İç Mimarlık bölümlerinde öğrenim gören lisans ve ön lisans öğrencilerine yönelik “Yeni Dünya” temasıyla düzenlenen “Tasarıma Değer” yarışmasına çok sayıda genç tasarımcı katılım gösterdi. “Tasarıma ve tasarımcıya değer” yaklaşımı ile üniversite öğrencilerinin kariyerlerine katkı sağlamayı ve ev tekstili sektöründe tasarım kavramını ön plana çıkarmayı amaçlayan yarışmada ön elemeyi geçen tasarımlar, 9 Nisan tarihine kadar dijital halk oylamasında değerlendirilecek. www.tasarimadeger.com adresi üzerinden gerçekleşecek olan oylamada isteyen herkes oy kullanabilecek. Dijital halk oylamasından sonra ise jüri değerlendirmesi yapılacak ve yarışmada dereceye girenler belirlenecek.
 
G-rsel-2G-rsel-1
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
isparta-mobilya-magazasiisparta konteynerısparta gül lokumunidua Ispartaısparta gelinliknidua instagramnidua instagramnidua whatsAppısparta cam balkonısparta duşakabintürker kapındatürker kapındaISPARTA ONLİNE MAĞAZA AŞIŞVERİŞ SİTESİISPARTA AKTAR ISPARTA bilgisayar tamiriisparta oto ekspertizISPARTA egzoz tamiriISPARTA egzoz tamiriısparta bowling salonuISPARTA cam balkon, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA uygun avm, ısparta kasap, ISPARTA sineklik, ISPARTA iç giyim, ISPARTA BOYA MALZEMELERİsüpürge toz torbası
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR