isparta-mobilyaISPARTA OTO EKSPERTİZisparta-corba-siparis-salonu

Öğrenciyi sevindiren İşler Öğrenci dostu İşler

Öğrenciyi sevindiren İşler Öğrenci dostu İşler
ISPARTA
G.Tarihi: 27.12.2021 16:17
120 Okunma
0
ISPARTA DÜĞÜN SALONLARIISPARTA-TENTE-BRANDA
Öğrenciyi sevindiren İşler
Öğrenci dostu İşler

İşler Kitabevleri 2022[I1]  yılına da ürünlerine zam yapmadan giriyor. Uyguladığı fiyat politikasıyla “öğrenci dostu” olarak nitelendirilen İşler Yayın Grubu; çatısı altındaki 40’a yakın yayınevinden Tümler Yayınevi[I2]  ile İlkönce Yayınevini sosyal sorumluluk gereği, dar gelirli öğrencilere ta­­hsis ediyor.
Türkiye geneli 500 şubesiyle[I3]  en yaygın dağıtım ağına sahip olan İşler Kitabevlerinin, başta kağıt olmak üzere bütün girdilere zam gelmesine rağmen tüm ürünlerini uygun fiyatta tutması öğretmen ve öğrenci camiasında mutlulukla karşılanıyor.

HABER MERKEZİ
Sınava dayalı eğitim modelini uygulayan ülkemizde LGS ve YKS sınavlarına hazırlanmak için öğrenciler yardımcı kaynak esere ihtiyaç duyarken, bu kitapların ücretleri kimi aileleri maddi yönden zorlayabiliyor. Ancak İşler Kitabevlerinin; eğitimde fırsat eşitliğini gözeterek, tüm ürünlerini uygun fiyatta tutması ve sosyal sorumluluk gereği dar gelirli ailelere yardımcı olmak üzere kurduğu iki farklı yayınevi büyük bir ihtiyaca cevap veriyor.

İŞLER KİTABEVLERİ BİR NEVİ KİTAP OUTLET!
İbrahim Polat ile Hatice Yılmaz koordinatörlüğünde İşler Yayın Grubu bünyesinde kurulmuş olan Tümler Yayınevi ile İlk Önce Yayınevi; sırf sosyal sorumluluk gereği, dar gelirli öğrenciler için yardımcı kaynak eserler üretiyor. Hem LGS hem de TYT ve AYT için kaynak eser üreten yayınevleri, diğer yayınevlerine göre farklı bir ücret politikası uyguluyor. İlkönce Yayınevi ve Tümler Yayınevi’nin yayın hayatına kazandırdığı onlarca konu anlatım kitapları ile soru bankalarının büyük bir çoğunluğu 9,90 TL’den[I4]  satışa sunuluyor. [I5] Kitap outlet de denilen bu uygulamaya İşler Kitabevlerinin tümünden ulaşmak mümkün.
YORUM GÜCÜNÜ ARTIRMA HEDEFİ
Hazırlanan bütün içeriklerde müfredata uygunluğu dikkate alan yayınevleri, her testin MEB kazanımlarına uygun başlıklar altında hazırlanmasına özen gösteriyor. Ayrıca her konunun sorularının kazanımları öğrenme sırasına göre oluşturmaya ve öğrencinin olay ve durumlara bakış açısını genişletmeye, onlara problem çözme ve yorumlama gücünü artırmayı hedefliyor.

TÜM DERSLERDE VİDEO ÇÖZÜMÜ
İlk Önce Yayıncılık ile Tümler Yayınları hazırladıkları ihtiyaç analizleriyle öğrencilerin farklı şekilde oluşan ihtiyaçlarını gidermek için ürün yelpazesine birbirinden farklı çalışmalara yer veriyor. Ayrıca akıllı tahtaya uyumlu video çözümlü tüm dersler konu anlatımı ve tüm dersler soru bankası gibi farklı yayınları da hizmete sunuyor.

İLKOKUL, ORTAOKUL VE LİSE KİTAPLARI
Lise ile birlikte ilkokula da önem veren yayınevi; 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8. sınıflar için tüm branşlarda konu anlatımı ile birlikte soru bankaları da üretiyor. Aynı şekilde ihtiyaç analizine göre AYT-TYT sınavları için de konu anlatım ve soru bankası üreten yayınevi, 9, 10, 11 ve 12. sınıflar için içerik ve sorular hazırlıyor.

KURUMLARA ÖZEL TASARIM DA YAPILABİLİYOR
Öte yandan İlk Önce Yayınevi ile Tümler Yayınevi sosyal sorumluluk gereği kurum, kuruluş, STK ve okullara özel tasarımlarla yardımcı kaynak eserler de üretebiliyor. Kimi belediyeler ve STK’lar bu hizmetten yararlanıyor. Bazı özel kolej ve devlet okulları da söz konusu projeyi değerlendirebiliyor.
 
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
isparta-mobilya-ipek-muzaffer-tarik-karaca-divanev-manco-genc-cocuk-odasi-inegol-divanev-mobilya
isparta-gunes-elektrik-paneli
isparta-ic-giyim
isparta-sanziman-hidrolik-direksiyon-tamiri
isparta-tursu-salgam-suyu-salca-cigkofte
isparta-balikci-restoran-siparis-telefon
isparta-dugun-nisan-kina-organizasyon-ucuz-etkinlik-salonu
isparta-oto-muzik-sistemleri
isparta-prefabrik-ev-konteyner-fiyatlari
isparta-pastane-yas-pasta-siparisi-baklava
isparta-dugun-salonları-bubble-kids
isparta-temizlik-sirketleriisparta-off-road-modifiye-oto-aksesuarisparta-bilardo-bowling-eglence-alani-merkezitürker kapındaisparta-mobilya-imalatiISPARTA ONLİNE MAĞAZA AŞIŞVERİŞ SİTESİısparta gül lokumuısparta cam balkonısparta duşakabinISPARTA bilgisayar tamiriISPARTA motosikletISPARTA egzoz tamiriISPARTA cam balkon, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA uygun avm, ısparta kasap, ISPARTA sineklik, ISPARTA iç giyim, ISPARTA BOYA MALZEMELERİsüpürge toz torbası
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR