GÜCÜ ETKİSİNDE
Glaswin

Milli Eğitim Bakanı Selçuk: Görüntüleri ben de onaylamıyorum

Milli Eğitim Bakanı Selçuk: Görüntüleri ben de onaylamıyorum
ISPARTA
206 Okunma
0
Isparta Düğün Salonları
İTİMAT MOIBİLYA
Milli Eğitim Bakanı Selçuk: Görüntüleri ben de onaylamıyorum
EBA derslerinin etkinlik görüntülerinde verilen bir video sosyal medyada tartışma konusu olmuştu. Görüntülerle ilgili açıklama yapan Milli Eğitim Bakanı Selçuk, "Ben de onaylamıyorum" dedi. Sürecin yeni ve zorlu olduğunu kaydeden Selçuk, "Anlayışınızı rica ediyorum" ifadelerini kullandı.

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, EBA derslerinde gösterilen ve sosyal medyada paylaşılan etkinlik görüntüleriyle ilgili açıklama yaptı. Selçuk, "Görüntüleri ben de onaylamıyorum ve çocuklara uygun olmadığını düşünüyorum" dedi. Selçuk'un sosyal medya hesabından yaptığı açıklama şöyle:
 
Bir haftada üç yeni kanal kurup içeriklerini hazırlamak için ben ve ekibim büyük bir gayretle çalıştık. Dersleri merkez alarak yüzlerce çekimin tamamını kontrol ettik. Bu yoğun süreçte, üzülerek ifade ediyorum ki, görev dağılımında kendilerine güvenerek denetleme ihtiyacı duymadığım ekibin hazırladığı etkinlik saati görüntülerini ben de onaylamıyorum ve çocuklara uygun olmadığını düşünüyorum. 
Nasıl ki okullarımızdaki içeriklere hassasiyet gösteriyorsak, yayınlara da göstereceğiz.
 
Hepimiz için yeni ve zorlu bir süreç. Bu konuda sizlerin de anlayışınızı rica ederim. 
Gözden kaçırdığım birkaç dakikalık bir görüntünün üzerine titrediğim sisteme verdiği zararı konuşuyor olmanın ne kadar rahatsız edici olduğunu anlatamam. 
 
 
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA DELİNATÖR, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA BOYA MALZEMELERİısparta ekran değişimi cam değişimiISPARTA ucuz mobilyaısparta cocuk kulübüisparta pasta malzemeleriısparta eğlence merkezlerisüpürge toz torbasıISPARTA İÇ GİYİMISPARTA ŞARKÜTERİISPARTA TÜRKER AVM
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR