GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA bilgisayar tamiriISPARTA BALIK SİPARİŞ

Isparta'da üst düzey denetim! Asla taviz yok! Derhal yasal işlem...

Isparta'da üst düzey denetim! Asla taviz yok! Derhal yasal işlem...
ISPARTA
896 Okunma
0
Isparta Düğün Salonları
Covid-19 pandemisi ile mücadele amacıyla Sağlık İçin, Hepimiz İçin sloganıyla;
MASKE + MESAFE + TEMİZLİK  kuralları başta olmak üzere İl Hıfzıssıhha Kurulunca alınan tüm önlemlere yönelik denetimlere aralıksız olarak devam ediliyor. 
Vali Ömer Seymenoğlu koordinasyonunda Vali Yardımcıları, Kamu Kurum ve Kuruluş Müdürleri, Belediye Yetkilileri, Meslek Oda Başkanları ve Kamu Çalışanlarından oluşturulan ekipler Isparta il merkezinde habersiz denetimler gerçekleştiriyor. 
Kontrollü sosyal hayatın her adımının titizlikle incelendiği denetimlerde iş yeri sahiplerinden, çalışanlardan ve vatandaşlardan kurallardan kesinlikle taviz verilmemesi isteniyor. 
Denetimlerde kuralları ısrarla ihlal edenlere ise idari para cezası uygulanarak gerekli yasal işlemler derhal başlatılıyor.

ISPARTA VALİLİĞİ

Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
ISPARTA EKBAPI SİPARİŞISPARTA kozmetikISPARTA DÖNER SİPARİŞISPARTA cam balkon, ISPARTA AKTARISPARTA egzoz tamiriISPARTA CAM BALKON, ISPARTA uygun avm, ısparta kasap, ISPARTA sineklik, ISPARTA iç giyim, ISPARTA BOYA MALZEMELERİsüpürge toz torbasıISPARTA TÜRKER AVM
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR