GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA bilgisayar tamiriISPARTA BALIK SİPARİŞ

"Isparta'da Sonbahar ve Kış Fotoğraf Yarışması"

"Isparta'da Sonbahar ve Kış Fotoğraf Yarışması"
ISPARTA
862 Okunma
0
Isparta Düğün Salonları
Göller   Bölgesinin en güzel kentlerinden biri olan Isparta’nın her mevsimi ayrı güzellikte yaşanmaktadır. Isparta’nın her mevsim doğal güzelliklerinin,  belgesel tespitini yaparak kente dair nitelikli ve sanatsal  bir görsel bellek oluşturmak; ilimizin  tanıtımına katkı sağlamak; yarışma yoluyla üretilen eserlerin gelecek kuşaklara aktarılmasını sağlamak; farklı şehirlerden gelecek fotoğraf dostlarını buluşturmak, kaynaştırmak ve bu sayede fotoğraf sanatının tanıtılmasına, yaygınlaşmasına katkıda bulunmak; yerel halkta fotoğraf sanatına ilgi / farkındalık oluşturmak ve fotoğraf yarışması  sonucunda seçilen eserleri Isparta  Belediyesi fotoğraf arşivine kazandırmaktır.
Başka bir deyişle; Fotoğraf kültürünü yaygınlaştırmak, Isparta ilinin değişimi ve sahip olduğu tüm güzelliklerini fotoğraf sanatçılarının bakış açısıyla gözler önüne sermektir.
Isparta Belediyesi Sonbahar-Kış Fotoğraf Yarışma Şartnamesini görüntülemek için lütfen aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

ISPARTA BELEDİYESİ SONBAHAR-KIŞ FOTOĞRAF YARIŞMA ŞARTNAMESİ

image
 
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
ISPARTA DÖNER SİPARİŞISPARTA cam balkon, ISPARTA AKTARISPARTA kozmetikISPARTA egzoz tamiriISPARTA CAM BALKON, ISPARTA uygun avm, ısparta kasap, ISPARTA sineklik, ISPARTA iç giyim, ISPARTA BOYA MALZEMELERİsüpürge toz torbasıISPARTA TÜRKER AVM
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR