GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA capa makinesi tamiriISPARTA BALIK SİPARİŞ

Isparta Otizmli Bireyler İçin Kamera Karşısına Geçti

Isparta Otizmli Bireyler İçin Kamera Karşısına Geçti
TÜRKİYE
551 Okunma
0
Isparta Düğün Salonları

Otizmli Bireyler İçin Kamera Karşısına Geçtiler

Isparta Valiliği, Isparta İl Millî Eğitim Müdürlüğü ve Süleyman Demirel Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi Anabilim Dalı tarafından 4-7 Şubat 2021 tarihleri arasında çevrimiçi olarak gerçekleştirilecek Isparta Otizm Kongresi öncesinde otizme ilişkin farkındalığı artırmak amacıyla “Hastalık Değil Farklılık" isimli bir şarkı bestelendi.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile SDÜ Araştırma ve Uygulama Hastanesi tarafından hazırlanan projede Üniversitemiz Güzel Sanatlar Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Yıldız Mutlu Yıldız’ın bestelediği, “Hastalık Değil Farklılık” isimli şarkı, İl Milli Eğitim Müdürü Ömer Yılmaz, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Fevzi Güçlü, SDÜ Hastanesi Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ümit Işık, GSF Öğretim Üyesi Dr. Yıldız Mutlu Yıldız ve müzik öğretmenleri tarafından seslendirdi.
“Hastalık Değil Farklılık (#IspartaOtizmİçinSöylüyor)” şarkısını dinlemek için tıklayınız
 

 
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
türker kapındatürker kapındaISPARTA bilgisayar tamiriisparta oto ekspertizISPARTA egzoz tamiriISPARTA egzoz tamiriISPARTA kozmetikISPARTA cam balkon, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA uygun avm, ısparta kasap, ISPARTA sineklik, ISPARTA iç giyim, ISPARTA BOYA MALZEMELERİsüpürge toz torbası
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR