GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA CAM BALKONISPARTA BALIK SİPARİŞ

Yalvaç'ta müjdeli haber! projede son aşamaya gelindi...

Yalvaç'ta müjdeli haber! projede son aşamaya gelindi...
ISPARTA
G.Tarihi: 11.02.2020 16:35
929 Okunma
0
Isparta Düğün Salonları
ISPARTA mobilya kampanyaları
YALVAÇ BELEDİYESİ BÜLTENİ

Yalvaç Belediyesi’nin sosyal projelerinden biri olan mahalle evlerinin yapımında son aşamaya gelindi

Yalvaç Belediyesi’nin sosyal projelerinden biri olan ve mahallelerde ihtiyaç duyulan birçok eksikliğin giderilmesinin amaçlandığı evler ilk olarak Bağlar ve Sofular Mahallelerinde yapıldı. İnşaat işlemlerinin büyük bir kısmı tamamlanmış olan evler, çevre düzenlemesi ve peyzaj çalışmalarının da tamamlanmasının ardından mahalle sakinlerinin hizmetine sunulacak. İhtiyaç duyulduğu takdirde diğer mahallelerde de böyle bir uygulamaya gidilebileceğini söyleyen Yalvaç Belediye Başkanı Halil Hilmi TÜTÜNCÜ sözlerine “Mahalle kültürü ve geleneklerimizi mahalle evleri ile yaşatacağız. İlçemiz, değerlerine bağlılık ve geleneklerini yaşatma konusunda ülkemizin en hassas kentlerinden birisidir. Bu değerlerin yaşamasına, yaşatılmasına ve gelecek nesillere aktarılmasına katkı sağlamak için mahalle evleri yapıyoruz. Yapımı tamamlandıktan sonra mahalle sakinlerimizin hizmetine sunulacak olan evlerde, mahalle sakinleri birçok ihtiyacını karşılayabilecek. 400 metrekare kapalı alana sahip olacak mahalle evlerimizde okuma salonu, yemek ve davet salonu, muhtar odası, gasil hane, bay ve bayan tuvaletleri bulunacak. Pilot bölge olarak belirlediğimiz, İlk olarak Sofular ve Bağlar Mahallelerine yapılacak olan mahalle evlerini ilerleyen zamanlarda diğer mahallelerimize de yapacağız inşallah” şeklinde devam etti.

Görüntünün olası içeriği: gökyüzü, ağaç, bulut, ev, bitki, açık hava ve doğa

Görüntünün olası içeriği: gökyüzü, bulut, ev, ağaç ve açık hava

Görüntünün olası içeriği: gökyüzü, ev, ağaç, bulut ve açık hava


 
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
ISPARTA BAYAN KUAFÖRÜ, ISPARTA cam balkon, ısparta kasap, ISPARTA PERDE , ISPARTA bilgisayar servisi, ısparta  su arıtma cihazıISPARTA çiğköfte siparişi , ISPARTA PREFABRİK EV, ISPARTA AKTAR, ISPARTA elektrikli bisiklet, ISPARTA sineklik, ISPARTA bilgisayar servisi, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA iç giyim, ISPARTA DELİNATÖR, ISPARTA BOYA MALZEMELERİısparta eğlence merkezlerisüpürge toz torbasıISPARTA ŞARKÜTERİISPARTA TÜRKER AVM
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR