GÜCÜ ETKİSİNDE
Glaswin

Tapuda “Koronavirüs” tedbiri kapsamında Web-Tapu Dönemi Başladı

Tapuda “Koronavirüs” tedbiri kapsamında Web-Tapu Dönemi Başladı
ISPARTA
G.Tarihi: 23.03.2020 11:28
360 Okunma
0
Isparta Düğün Salonları
İTİMAT MOIBİLYA
Tapuda “Koronavirüs” tedbiri kapsamında Web-Tapu Dönemi Başladı
Koronavirüs tedbirleri kapsamında 18/03/2020 tarihinden itibaren;
Tapu ve Kadastro Müdürlüklerine yapılacak olan başvurular Web-tapu sistemi üzerinden (https://webtapu.tkgm.gov.tr), işlem (randevu) talepleri ise (yabancı uyruklu kişiler dahil) Alo- 181 çağrı merkezi aracılığıyla veya www.tkgm.gov.tr adresinden online olarak yapılacak olup, Tapu ve Kadastro müdürlüklerine randevusuz, manuel olarak yapılan başvurular kesinlikle kabul edilmeyecektir.
Ayrıca Web-tapu sistemi üzerinden alman başvurularda vatandaşlarımız sadece imza aşamasında müdürlüklerimize geleceğinden bu yöntemin seçilmesi kendilerine kolaylık ve rahatlık sağlayacaktır.
Online başvurusu alman işlem sahipleri Tapu Müdürlüklerindeki bekleme salonlarına randevu saatinde kabul edilecektir. Herhangi bir aksaklık yaşanmaması adına randevu saatinde müdürlüklerde olunması önem arz etmektedir.
Yabancı uyruklu talep sahiplerinin her türlü mevzuat ve vatandaşlığa ilişkin bilgi talepleri www.yourkeyturkey.gov.tr üzerinden karşılanacaktır.
 
Covid-19 (corona) virüsü ile etkin mücadele sağlanabilmesi için ortak hareket ve iş birliği hayat kurtaracaktır.

Funda AYDIN SEYMEN
Tapu ve Kadastro Antalya Bölge Müdürü


3
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA DELİNATÖR, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA BOYA MALZEMELERİısparta ekran değişimi cam değişimiISPARTA ucuz mobilyaısparta cocuk kulübüisparta pasta malzemeleriısparta eğlence merkezlerisüpürge toz torbasıISPARTA İÇ GİYİMISPARTA ŞARKÜTERİISPARTA TÜRKER AVM
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR