GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA bilgisayar tamiriISPARTA BALIK SİPARİŞ

Lazer ile arka cam, kapak, ekran ve dokunmatik değişimi Akıncılar Teknik Serviste

Lazer ile arka cam, kapak, ekran ve dokunmatik değişimi
 Akıncılar Teknik Serviste
ISPARTA
G.Tarihi: 08.01.2021 20:31
1377 Okunma
0
Isparta Düğün Salonları

 Isparta'da Akıncılar Teknik Servis en son teknik alt yapı ile size hızlı ve güvenli cep telefonu tamiri hizmeti sunar.

 iphone X, Xs, Xs max, 8, 8 Plus, 11, 11 pro, 11 pro max, 12, 12 pro max  arka cam, kapak, ekran ve dokunmatik degişimi hakkında henüz karar veremediyseniz işte sizlere  harika bir teknik servis. Tüm akıllı üst model telefon modelleri tamirinde, ekran değişiminde 1999 yılından bu güne hizmet veren Akıncılar Teknik Servise uğrayın! 

Teknisyenler,  Apple iphone, Samsung, Huawei, Oppo, HTC, OnePlus, Xiaomi gibi cep telefonu onarımları konusunda kapsamlı bir tecrübeye ve üst düzey tamir ekipmanlarına sahiptir.

Lazer ile söküm yapıldığında kasa ve çevresi zarar görmez, kamera odaklama sorunu yaşanmaz. Profesyonel Lazer ile arka cam, kapak, ekran ve dokunmatik değişimi Isparta'da Akıncılar Elektronik'te...


İyi bir seçim yaptınız doğru telefon tamiri için doğru teknik servise geldiniz.

Adres: Belediye işhanı kat: 1 No:182 ISPARTA
Telefon: 0246 218 76 77


1
 
1

2

5

ak-nc-lar-1

ak-nc-lar-2
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
ISPARTA DÖNER SİPARİŞISPARTA cam balkon, ISPARTA AKTARISPARTA kozmetikISPARTA egzoz tamiriISPARTA CAM BALKON, ISPARTA uygun avm, ısparta kasap, ISPARTA sineklik, ISPARTA iç giyim, ISPARTA BOYA MALZEMELERİsüpürge toz torbasıISPARTA TÜRKER AVM
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR