GÜCÜ ETKİSİNDE
Glaswin

Koronavirüs ile ilgili çarpıcı araştırma!

Koronavirüs ile ilgili çarpıcı araştırma!
ISPARTA
155 Okunma
0
Isparta Düğün Salonları
İTİMAT MOIBİLYA
Koronavirüs ile ilgili çarpıcı araştırma!
İngiliz bilim insanlarının koronavirüs belirtilerini incelemek amaçlı yaptığı bir araştırma, koronavirüs salgını ile ilgili bir gerçeği daha ortaya çıkardı. Araştırma sonuçlarına göre, hiçbir belirti göstermese bile ani koku kaybı yaşayan insanlar koronavirüs taşıyıcısı olabilir.

Webtekno'da yer alan bir habere göre, İngiltere'de bilim insanları, dünyanın dört bir tarafından koronavirüs hastalarının verilerini kullanarak bir araştırma yaptı.
 
Araştırma sonuçları, hiçbir belirti göstermese bile ani koku kaybı yaşayan insanların koronavirüs taşıyıcısı olabileceği gerçeğini ortaya koydu.
Araştırma sonuçları ile ilgili bir basın açıklaması yapan İngiliz Rinoloji Derneği’nden Profesör Clare Hopkins ve İngiliz Kulak Burun Boğaz Derneği’nden Profesör Nirmal Kumar, şunları söyledi:
 
"Bu hastalar, şimdiye kadar COVID-19’un hızla yayılmasını kolaylaştıran gizli taşıyıcılardan bazıları olabilirler."

"DERHAL TEST YAPTIRMALILAR"
Araştırmayı yürüten bilim insanları, diğer semtpomlar yaşamayan ancak koku veya tad kaybı şikayeti ile hastaneye başvuran koronavirüs hastalarının sayısında büyük bir artış görüldüğüne dikkat çekerek, özellikle gençlerin, koronavirüsün yüksek ateş ve kuru öksürük gibi temel semptomlarını göstermeden önce ani koku ve tad kaybı yaşamaları halinde derhal test yaptırmaları için uyarılarda bulundu.
Yedi Gündem
 
 
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA DELİNATÖR, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA BOYA MALZEMELERİısparta ekran değişimi cam değişimiISPARTA ucuz mobilyaısparta cocuk kulübüisparta pasta malzemeleriısparta eğlence merkezlerisüpürge toz torbasıISPARTA İÇ GİYİMISPARTA ŞARKÜTERİISPARTA TÜRKER AVM
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR