Meydana gelen dolandırıcılık olayının şüpheli/şüphelilerini tespit etmek maksadıyla, Gönen İlçe J.K.lığı tarafından yapılan çalışmalar ve ısrarlı takip sonucunda dolandırıcılık olayım organize şekilde birlikte hareket ederek gerçekleştirdikleri tespit edilen A.A, S.A. ve M.A. isimli şahıslar yakalanmıştır. Olayda çalman motosiklet Baladız mahallesinde bulunarak sahibine teslim edilmiştir.
Halkın emniyet ve asayişinin sağlanmasına yönelik çalışmalara aralıksız olarak devam edilmektedir.
Kamuoyuna saygı ile duyurulur.
![1701174355424](https://i.ibb.co/ynXwC3X/1701174355424.jpg)