GÜCÜ ETKİSİNDE
Glaswin

AÖF SINAV TARİHLERİ ERTELENDİ Mİ?

2020 AÖF SINAV TAKVİMİ

AÖF SINAV TARİHLERİ ERTELENDİ Mİ?
ISPARTA
160 Okunma
0
Isparta Düğün Salonları
İTİMAT MOIBİLYA
AÖF sınavları tamamen ertelendi mi? Anadolu Üniversitesi sınav tarihi açıklaması
Ülkemizde görülen korona virüs nedeniyle okullarda tatil süresi uzatıldı YKS ertelendi ve üniversiteler bahar döneminde uzaktan eğitime geçti. Peki açıktan üniversite okuyan öğrenciler ne yapacak? AÖF bahar dönemi sınav tarihleri için Anadolu Üniversitesi açıklama yaptı.

Anadolu Üniversitesi (AÖF) bahar dönemi sınav tarihleri için açıklama yaptı. Özellikle sosyal medyada yayılan AÖF sınavları bu dönem ertelendi paylaşımlarına istinaden duyuru yayımlayan üniversite öğrencileri uyardı. Peki açıktan üniversite okuyan öğrenciler 2020 AÖF sınavlarına girecek? İşte tüm gelişmeler...

AÖF SINAV TARİHLERİ ERTELENDİ Mİ?

Sosyal medyada paylaşılmakta olan ve YÖK kararı gibi gösterilen, bahar döneminin sona erdiği ve sınavların yapılmayacağı yönünde bilgiler içeren haber asılsızdır. YÖK ün böyle bir duyurusu yoktur. Yüksek Öğretim Kurulu'na ait duyurular için yok.gov.tr adresini, üniversitemizle ilgili duyurular için doğrulanmış resmi hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

2020 AÖF SINAV TAKVİMİ

Bahar Dönemi vizeleri her hangi bir değişiklik olmaması durumunda 18 - 19 Nisan 2020 Bahar Dönemi finalleri 13 - 14 Haziran 2020 tarihlerinde düzenlenecek.
Alttan dersi olanlar için Yaz Okulu sınavları 22 - 23 Ağustos 2020 tarihlerinde düzenlenecek.

aof-sinavlari-tamamen-ertelendi-mi-anadolu-universitesi-sinav-tarihi-aciklamasi-1585228981-5423
 
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA DELİNATÖR, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA BOYA MALZEMELERİısparta ekran değişimi cam değişimiISPARTA ucuz mobilyaısparta cocuk kulübüısparta eğlence merkezlerisüpürge toz torbasıISPARTA İÇ GİYİMISPARTA ŞARKÜTERİISPARTA TÜRKER AVM
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR