GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA CAM BALKONISPARTA BALIK SİPARİŞ

Seyhan Belediyesi'nin çalışmaları

ADANA - Seyhan Belediyesi tarafından Kurban Bayramı dolayısıyla çocuklara oyuncak ve kıyafet hediye edildi.Belediyeden yapılan açıklamada, Belediye Başkanı Akif Kemal Akay'ın Engelsiz Yaşam ve Farkındalık Derneğinde katıldığı atıldığı etkinlikte, bel

Seyhan Belediyesi'nin çalışmaları
65 Okunma
0
Isparta Düğün Salonları
ISPARTA mobilya kampanyaları

ADANA - Seyhan Belediyesi tarafından Kurban Bayramı dolayısıyla çocuklara oyuncak ve kıyafet hediye edildi.

Belediyeden yapılan açıklamada, Belediye Başkanı Akif Kemal Akay'ın Engelsiz Yaşam ve Farkındalık Derneğinde katıldığı atıldığı etkinlikte, belediyenin dikim evinde üretilen bayramlık kıyafetler ile oyuncaklar çocuklara verildi.

Arife gününe kadar devam edecek dağıtımlarda çocuklara Başkan Akay'ın yazdığı mektup da iletiliyor.

Akay mektubunda “Sevgili çocuklar sizler, geleceğimizin teminatı ve Cumhuriyetimizin umudusunuz. Biz sizin için daha yaşanabilir bir kent oluşturmak amacıyla gece gündüz çalışıyoruz. Sizi önemsiyor ve değer veriyoruz.”ifadelerini kullanıyor.

- Belediyeden denetim

Seyhan Belediyesi zabıta ekipleri, yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde gıda işletmelerine yönelik gıda ve hijyen denetim gerçekleştirdi.

Denetimlerde vatandaşın geleneksel bayram ikramı tatlı ve şekerleme üretimi yapan ve satan işletmelerde satışa sunulan ürünlerin son kullanım tarihleri, ambalaj durumu ve fiyat bilgisi, üretim yapılan alanların standardizasyonu ve kullanılan araç ve gereçlerin standartlara uygunluğu kontrol edildi.


Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
ISPARTA cam balkon, ISPARTA PERDE , ısparta  su arıtma cihazıISPARTA döner sipariş, ISPARTA iskender sipariş, ISPARTA çocuk kreşi, ISPARTA çiğköfte siparişi , ISPARTA PREFABRİK EV, ISPARTA AKTAR, ISPARTA manav sipariş, ISPARTA elektrikli bisiklet, ISPARTA sineklik, ISPARTA bilgisayar servisi, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA iç giyim, ISPARTA DELİNATÖR, ISPARTA BOYA MALZEMELERİısparta ekran değişimi cam değişimiısparta eğlence merkezlerisüpürge toz torbasıISPARTA ŞARKÜTERİISPARTA TÜRKER AVM
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR